reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka - niezbędnik dla malucha i mamy :)

reklama
polecam tetrę z Pepco, nic się z nimi nie działo, mają fajne nadruki, wczoraj kupiłam parę i do tego 2 flanelowe. Z chusteczek z czystym sumieniem polecam Pampers Sensitive, tylko one Hani nie podrażniały, po 1 rż przerzuciłam się na Dada i też ok aczkolwiek pampers najlepsze
 
Ja wyprałam wszystko, łącznie z ręcznikami i body zapakowanymi. Są potem bardziej miękkie, oczywiście jak jeszcze wyprasujesz.
 
Ja również będę prała wszystko co tylko do dziecka jest :) nawet te zapakowane maja swoją sztywność i swój zapach :) a ja wolę żeby było wszystko takie same :)
 
Choco, ja się też nad tym zastanawiam. Czy faktycznie jak dzidziuś okaże się dość długi to te ubranka na 56 będą na niego za małe? Może głupie pytanie ale ja serio nie wiem. :sorry2:
 
powiem Wam tak Nati urodziła się mając 58 cm a w 56 wchodziła dobry miesiąc..:)
Ale miałam ubranka naszykowane i 56 i 62 w takiej termicznej torbie zamknięte i przy wyjściu poprostu wybrałam te 56 i mała jeszcze luz miała :)
 
reklama
Ja też polecam wziąść 56, chociaż ze mną leżała kobieta której córa w 56 się nie mieściła ;)

Patrzcie też jak duże jest to 56. Bo są firmy, w których ten rozmiar to bardziej 50 jest.
 
Do góry