reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
Hej,
Ja bym mogla z 10 takich kocykow zamowic, sliczne wzory!
Tylko mam juz w domu calkiem sporo i zdrowy rozsadnek w mojej glowie mowi, ze to nie jest niezbedny wydatek :-( juz i tak zaszalalam z pieluchami bambusowymi i otulaczami i dodatkowa torba do wozka i przewijakiem i kto wie czemu jeszcze nie bede mogla sie oprzec.
 
Zuza - śliczne ubranka
Zuzi - piękne kocyki

Ja dołączam razem z Wami do działu archeo ;)

No i musze się pochwalić, bo w końcu po ponad miesiącu przyszły kocyki bambusowo-algowe :)

A tutaj Ala dostała prezent od brata (a mam podobną od Taty :)))) I jesteśmy zachwycone, bo mamy takie same bransoletki ;)
 

Załączniki

  • 1438858695489.jpg
    1438858695489.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 48
  • 1438858753310.jpg
    1438858753310.jpg
    11,9 KB · Wyświetleń: 50
zuza ubranka super
werci bransoletka jest cudna, świetny pomysł że macie takie same :)
Ja wczoraj chyba straciłam szansę bo miałam cały dzień focha na m (ostatnio ciągle mi na nerwy działa chociaż biedak nic nie robi) i siedzimy wieczorem na ogródku i m pyta co bym chciała za prezent po porodzie a ja mu że nic nie chcę no to m w swoim stylu "jak nie to nie". Jako że on niespodzianek nie robi, aluzji nie łapie to pewnie buziaka dostanę tylko :p
 
reklama
Do góry