reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Panikara no to trochę dałaś ciała [emoji12] Zazdroszczę propozycji, bo jak ja mojemu powiedziałam, że koleżanka dostała za urodzenie córeczki iPhone od męża to mój postukał się w głowę, że dziwny pomysł [emoji17]
 
reklama
ja tylko dowiedzialam sie, ze szykuje dla mnie jakas super niespodzianke. ale nie nastawiam sie, ze to bedzie cos łaaał :D
 
Zuzzi ja kiedyś mojemu powiedziałam że chcę na każdą rocznicę ślubu coś z biżuterii żeby mieć pamiątkę to mi powiedział że to zły znak bo mam tylko 10 palców i po 10 latach się jeszcze rozwiedziemy phi ...
Zuzagk pochwal się potem co Twój wymyślił :)
 
Od mojej mamy dostaniemy jeszcze taką karuzelę
ImageUploadedByForum BabyBoom1438867251.731819.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1438867263.247378.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438867251.731819.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1438867251.731819.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 54
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438867263.247378.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1438867263.247378.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Bardzo fajna karuzela ☺

Ja dziś zamówiłam drugi kocyk minky, bo ten co mam jest gruby i bardziej nadaje się na kolderkw.
Na dodatek postanowiliśmy wymienić wózek. Mam xlandera terenowego czyli x1, a wczoraj kupiliśmy używanego xmove. Świetny stan. Ten terenowy sprzedamy.
 
Do góry