reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Ja mam jakieś próbki to to spakuje, ale nie pamiętam, żebym musiała mieć jakieś swoje kosmetyki dla dzidziusia.

Ja juz powoli do wkładek się przyzwyczaja, bo co się moja Ala do mnie przytuli to mleko leci i juz czuje to niesamowite mrowienie w cyckach :))))
 
reklama
U mnie nie bierze się rzeczy dla małego. Tylko na wyjście. Octenisept chce dla siebie na gojenie. Szpital każe wziąść płyn do mycia, szampon i do podmywania. Kupiłam małe opakowania w Rossmann z białego Jelenia.
 
Dziewczyny mam pytanie do tych, które mają kosz mojżesza ze stelażem. Mogłaby któraś podesłać mi na pw wymiary(gł.o wysokość mi chodzi) stelażu, bo kupiliśmy okazyjnie bez i mąż sam chce sklecić. Z góry dzięki.
 
Zuzzi, zapytaj na szkole rodzenia jakie kosmetyki maja dla maluchow w szpitalu, co?
Jak ja rodzilam to byly chusteczki mokre (nie pamietam jakie), plyn Nivea, alantan i parafina ciekla.
Ja bym zapytala moja polozna, ale do 28 jest na urlopie...
 
Zuzzi sądziłam, że taka pusta ściana będzie wyglądać gorzej, ale wręcz przeciwnie! Na korzyść! :)

Ja również nie mam klapek, szlafroka ani nawet piżamy, wyłącznie biustonosze do karmienia i majtki jednorazowe...
A dla malutkiego tylko krem do pupy i Octenisept do pępka biorę, nie uznaję oliwkowania i tego typu pierdół ;)
 
Anciikowa ściana nie będzie pusta. Chciałabym nad łóżeczkiem powiesić imię z literek jak zrobiła Martuszka a obok nad komodą jakieś obrazki /zdjęcia w ramkach i wyżej półki.
 
reklama
Do góry