reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
Ja dla dziecka do szpitala muszę mieć tylko pampersy i chusteczki nawilżane a dla mnie wszystko oprócz podkładów bo to dają ale i tak do domu kupię sobie jedną paczkę tak na wszelki wypadek.

A co do pampersów to mam 3 paczki po 30pare sztuk 2-5kg różnych firm w tym jedna do szpitala.
 
To u nas trzeba mieć wszystko swoje dla dziecka.
Podkłady wiem ze maja dostępne ale też lepiej mieć swoje a takie na łóżko to na 100% mają ale nic poza tym
 
U nas nic, tylko ciuszki i to co chce wziąć ale wszystko najpotrzebniejsze do pielęgnacji itd zapewnia szpital
 
reklama
Ja jeśli chodzi o takie rzeczy to też biorę swoje bo nie mam zaufania do ręczników po kimś :D ale akurat dla Maleństwa nie trzeba się stresować. Generalnie jest tak będzie jak się wydaje w tym szpitalu to będę bardzo zadowolona :)
 
Do góry