reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Dziewczyny kupujecie pieluchy New born/ New baby, takie na 2 do 5 kg? Jeśli tak to ile? Na różnych stronach piszą, że niby warto, ale tylko do szpitala 1 paczkę, ale tak się zastanawiam... A no i ile tych pieluszek w ogóle zabrać ze sobą do szpitala? I czy kupujecie takie podkłady na łóżko dla siebie? Jeśli tak to ile i jakiej firmy-ew.gdzie je można kupić?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja też mam jedną do szpitala, później się zobaczy jakie będę kupować. Nie chcę się jeszcze pieluchami na zapas zasypać, bo i tak zbiera się trochę tych rzeczy
 
Ja mam 2 male paczki do szpitala plus w domu mam duza paczke 72 sztuki..później przejdę na rozmiar 3 - 6 kg, synek jak miał jakies 6 tygodni to przekroczył 5 kg.

Podkładow na łóżko nie kupuje
 
Ostatnia edycja:
Ja kupiłam podkłady w aptece za 8zl paczka takie duże bo wiadomo to jaka niespodzianka może mi się trafic :-) Będę wtedy gotowa i nie narobię sobie wstydu bo nie zaplamie lozka :-) Ale wiadomo co kobieta to inne zdanie. A pampersy tez kupie tylko jedna paczke tych newbornow.
 
Co do pieluszek to tez nie wiem ile kupić.. Wogole to nie wiem czy kupić np 1-2 paczki i zobaczyć jak zareaguje pupa na nie czy to bez znaczenia? I lepiej kupić wiecej po promocji?
 
Ja kupiłam podkłady w aptece za 8zl paczka takie duże bo wiadomo to jaka niespodzianka może mi się trafic :-) Będę wtedy gotowa i nie narobię sobie wstydu bo nie zaplamie lozka :-) Ale wiadomo co kobieta to inne zdanie. A pampersy tez kupie tylko jedna paczke tych newbornow.

Jeśli chodzi o podkłady to u nas w szpitalu sami dają wiec nie ma sensu żebym kupowała
 
reklama
Do góry