reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
Ja dostałam wałek w gratisie do poduchy ciążowej :)

Mam plan zrobić przesiew w ciuszkach. Na razie tylko posegregowałam wszystko rozmiarami co dostałam, ale przed praniem zrobię selekcję, co mi się podoba, a co nie, bo po co mam prać coś, co dziecku i tak nie założę. Ale straszliwie mi się nie chce :p
 
Zuzzi jak kładziesz maluszka na boku to nie potrafi trzymać pozycji więc podkłada mu się coś pod plecki, zazwyczaj właśnie kocyk zrolowany,żeby nie przewrócił się zaraz na plecy.
 
Ancikowa śliczne łóżeczko !!:) ja chciałam nasz model tez w szarym bo taki ładny kolor i oryginalny a nie tylko białe i brązy.. Ale moj sie uparł na ciemny brąz i tak zostało.. Co do nazwy nie mam pojęcia, ja jak szukałam ogólnie łóżeczek to były i takie wlasnie z jedna ściana zabudowana i zwykle.. Zreszta one nie maja chyba jakiejsc innej nazwy.. Ze jakieś boczne czy cos, nie sadze..

Co do walka tez uważam ze w razie czego kocyk pomoże albo jakas poduszka..
 
Hej jestem majowka 2015 i chcialabym polecic wam laktator Lovi Prolactis elektryczny. Pokarm sciaga bardzo szybko i wydajnie dzieki nakladce masujacej i dwom trybom - stymulacji i sciagania. Laktator działa pod pradem albo na baterie, mozna tez przerobic go na reczny. Wszystkie części sa zapakowane w ladna i estetyczna kosmetyczke z przegrodkami. Naprawde polecam.
 
reklama
Sliczne podusie Martuszka!!!

Ja zamiast walka tez kocyk albo recznik, zamiast poduszki klin to samo pod materacyk.

Wozek spakowany poki co, jak posprzatamy po remoncie to go dopiero caly zobacze. Cameleona kupilismy czerwono-grafitowego. Cinamona chyba ma podobne kolory.

Evelinkua, z 24 to chyba najmarudniejszy inwestor wybierze :-))))) masz rozdwojenie jazni przy tym projekcie?
 
Do góry