reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Oj właśnie nie. Moje są zwykle. Kilka mam zielonych i żółtych ale to w aldi (uk) kupiłam. Tu czasem w TK maxx mogą się trafić.
A sprawdzalas allegro/ebay??
 
reklama
Bunia, mam nadzieję, bo moje babcie zaczęły zakupowy szał i tak jedna z nich zadzwoniła że pokupowala ciuszki i podgrzewacz, który już mam. Więc na przyszłość chce tego uniknąć :)
 
Ja mam 10 bambusowych pieluch i reszta tetrowe i flanelowe co mi po corce zostaly. Ogolem bedzie tego pewnie cos kolo 30 szt. Ale mam zamiar uzywac bambusowych a tetry tylko jesli bambusy beda brudne.

Bunia jednak ta[emoji3] bylam zdecydowana od poczatku na ten model. Fajnie ze masz te torby w sklepie stacjonarnym i do tego duzy wybor. No ale to w koncu amerykanska marka. U nas te ze skip hopa mozna znalezc ale wybor modeli ograniczony.
Fajna jest[emoji3]

W sumie to juz prawie wszystko mam. Ciuszki do mnie ida w paczce, kosz mojzesza zamowiony i powinien byc na koniec czerwca. Kocyki z polski zamowione i tez powinny byc jakos na koniec czerwca.

Brakuje mi jeszcze jakis ******* z apteczki.

I koszul do szpitala, stanikow laktacyjnych. Ale to kupie chyba dopiero na koniec czerwa/poczatek lipca.
 
Ojej jak Ja wam zazdroszcze u mnie wyprawka leży za dwa tyg zaczynamy przeprowadzkę i chcę zacząć od zrobienia skrzatą pokoiku żeby miec gdzie wkładac moje zakupki - martwie sie tylko troche ze zaczynam miec coraz mniej sily
 
evelnka, nic sie nie martw. Gdyby nie to, że mam zostawione rzeczy po joschce też za wiele bym nie miała...

bunia - jesli nie wiecej. Dużo w każdym razie :p U mnie schodziło bo małpiatka bardzo rzygała....
 
reklama
Pupui no wlasnie ja mam chyba tylko z hm 6-7 i sie zastanawiam czy nie mało ale moze wystarczy..
Za do zrozumiałam ostatnio ze bodziakow musze jeszcze dokupić bo to najbardziej uniwersalny ubiór..

U mnie tez wszystko w kartonach i workach..

Cinamona nawet powiem ci nie wiedziałam ze to marka z us.. W tym sklepie dziecięcym maja duzo toreb i nie tylko tych i wole tam jechać niz wziąć przez neta i odsyłać ale no wyjdzie w praniu jak to sie mówi:) ciesze sie ze ty juz swoją masz ;)
 
Do góry