reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
Pupui myśląc o porodzie to nie wiem czy tak z górki :p
No ale w sumie kto wie jak bedzie :)

Zuza ja nawet w wodzie nie planuje wiec nie pomogę..

W sumie nawet w tv na tych programach jak pokazują dzieci w inkubatorze to sa s samych pieluszkach albo jeszcze otulone jakas pieluszka, huśta itp tak ja zauważalam wtedy ..
 
Evelinkua mi tez sie wydaje, ze w samej pieluszce beda lezec.

Ja mam przygotowane po 8-10 sztuk body, pajacow i spodenek w rozm 50. Na 56 tez po tyle mniej wiecej i zamierzam na biezaco dokupowac po prostu. Bo moga sie urodzic wieksze albo mniejsze a sklepy otwarte beda :-D po corce to mam od rozmiaru 62 dopiero bo spora byla :-)
 
u mie wsro przyjaciol dwoje inkubatorowych (26tc i 28) dzieci (nie licze wczorajszej 31tc) i lezaly tylo w pieluszce a svpital dawal ubranka dosc dlugo. jak dobily do 2.5kg wtedy ju rodzce przynosili body tylko, bo dalej w inku byly.

zaraz zapytam po ile sztuk mialy.
 
Ja wypralam juz ciuszki w rozmiarze 56 i jutro, pojutrze będę prasowac. W przyszłym tygodniu wezmę sie za 62 a pod koniec czerwca będę pakować torbe. W sumie to wszystko mam poza lozeczkiem bo po Igorze mi sie polamalo ale łóżeczko można tez dostać od reki. Jakies jeszcze *******y są mi potrzebne ale może mi to kupic mąż w aptece pod domem :)
Tylko ze ja Igora urodzilam w 35 tc bez wyraźnych wcześniejszych oznak ani przyczyny. 4 bylam na wizycie i byli wszystko ok szyjka dluga i zamknieta a 9-tego wody mi odeszły. Lekarz stwierdzil ze nie dobrze ze tak bez żadnych wcześniejszych sygnałów o mam być gotowa na wszystko. Jezeli będzie jak z małym to za 4 tygodnie rodze :) A jak mala będzie siedziec dluzej to za 5-6 tygodni i tak myje wszystkie okna w okolicy :)
 
Ewelinka dla kazdej osobno. W ogole musialam dziewczyny w walizke spakowac. Przygotowalam sie na 5 dni w szpitalu. Kocyki, reczniki, pieluchy, ubranka. Kosmos po prostu.

W olsztynie co tydzien jest pchli targ i tam moi rodzice szaleja bo dziewczyny sprzedaja ciuszki jak nowe i za grosze. Wszystko rozmiar 50 mam stamtad. Musze sie zmobilizowac i fotki jakies cyknac ciuszkom :-D
 
Zuza, ja mialam porod w wannie. Generalnie trudno mnie bylo z niej wygonic, kazali robic przerwy a ja caly czas chcialam wracac. Namnie woda dziala znieczulajaco. Jedynie na ostatnie kilka minut (2-3 skurcze parte) polozna poprosila mnie o podniesienie, wiec sam porod nie byl bezposrednio do wody.
Generalnie zgadzam sie z ksiazka Natki, pionowo zdecydowanie latwiej niz na lezaco...
 
reklama
Kasietta a ja zaraz idę kosze wiklinowe malować :-)

Kupiłam dziś spodenki jeansowe. Zdecydowałam się na te mniejsze, bo większych nie było. Weszły ok, tak jak te ciążowe długie, tamte mu teraz z tyłka spadają, więc te też się rozbija trochę. Wówczas będą git :-)
 
Do góry