reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
Hej...

ale gorąco... uch...
i wczoraj byłam w szoku, bo widziałam 3 miesięczne dziecko w wózku pod polarowym kocem, zakryty dodatkowo tym takim pokrowcem na gondolę. Dziecko było na długi rękw i w długich spodniach i czapce...i teraz moje pytanie, tak całkiem serio... czy to nie przegięcie? dodam, że wczoraj bylo ponad 25 stopni...
 
Blerka, to niebezpieczne dla życia!

Zasada jest taka, ze zakłada sie dziecku jedna warstwę więcej, albo wlasnie delikatny bawełniany kocyk albo pieluchę w takiecieplo!

Nigdy nie zrozumiem takiego przegrzewania. Jakby mało śmierci było z tego powodu [emoji20][emoji20][emoji20]

Sa dzieci ciepłolubne, ale wtedy wystarczy dodać coś cienkiego(!!) by zawsze można było z łatwością zdjąć.


Wiele kobiet jest niestety niewyedukowanych w tej kwestii i nie zdają sobie sprawy z konsekwencji przegrzania organizmu.
 
Pościel szyłam sama. Ale nie jest potrzebna tak wcześnie. Skarbulki sa takie maleńkie jeszcze :) Prześcieradło tak, ale reszta dużo później.

Jak tak patrzę i widzę, ze co niektóre już 33 tc to aż nie mogę uweirzyć. Pewnie zaraz będziecie torby pakować :)
 
Kruszka, mi wlasnie dziś podkłady przyszły. Majty juz mam, kosmetyki tez. Olejki wszystkie, jeszcze jedna koszulkę muszę kupić i gotowe.
 
A mi przyszla paczka od sis[emoji3][emoji3][emoji3]
Tak na szybko przejrzalam jak wypakowywalam z kartonu. Duzo tego ale spro wiekszych rozmiarow.
W przyszlym tyg to wszystko dokladnie przejrze i zobacze co dokupic bo jednak bede musiala dokupic. Napewno na krotki rekaw bo u nas lato trwa gdzies do pazdziernika i jest to prawdziwe lato.

Ja poscieli tez nie kupuje. Tylko przescieradlo. Bede przykrywala chustami bambusowymi i cienkimi kocykami. A na zimniejsze dni spiworek. Bez poduszki oczywiscie.
 
reklama
Do góry