reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
A tu rzeczy, które Junior dostał od mojej mamy z okazji zbliżającego się dnia dziecka [emoji4]
Skarpetki w komplecie z grzechotką na rączkę i body 74 cm czyli raczej na wiosnę
ImageUploadedByForum BabyBoom1432667527.078735.jpg
Śliniaczek, smoczek, książeczka do kąpieli i szeleszcząca zabawka
ImageUploadedByForum BabyBoom1432667546.413866.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1432667527.078735.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1432667527.078735.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 45
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1432667546.413866.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1432667546.413866.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 49
Ale tu nie chodzi o domyślnie. Wszystko jest obracane w temat pieniędzy, jakbym miała duuuzo pieniędzy to kupowałabym ciuszki że złota nitka :D tutaj nie ma tak dobrze, że idziesz do lumpka i kupujesz ładne ciuszki, wyprane. Może gdybym mieszkała w Pl to kupowałabym używane (kto wie) na tą chwilę wybrałam nowe. :)
 
Zuzagk ale napisalas to co zuzzi przed chwila zacytowala i nic o uk nie pisalas.. pozatym w uk mozna kupic ladne uzywki i zadbane... ama kupuje.. na ebayu mozna..na fb..na gumtree albo carbootach. Kazdy ma wybor ale pisanie ze po obcym dziecku bys nie ubrala jest obrarzajace dla mam kupujacych uzywki czy tych co dostaly uzywki..
 
Akuku. To moje zdanie i moje widzimisię. To ja bym nie ubrała, chociaż nie ma w tym nic złego. I nie ma nic złego w tym, że inni ubierają. Moja mama ubierają moja siostrę tylko w ciuszki z lumpkow i wyglądała jakby nosiła ciuszki z najlepszych sklepów. Więc to wybór indywidualny :)
 
Zuzagk i ok ale nie pisz ze moze w pl lumpexach bys kupowala i zaczynasz porownywac charity shopy tylko po to zeby sie usprawiedliwic z tego co pisalas wczesniej. Masz takie zdanie ze ubieranie w uzywki od obcych jest be i ok. Nie wymyslaj juz z tymi lumpkami.
Masz prawo ubierac swoje dziecko w nowki ;)
 
reklama
Porównuje bo widzę różnice. Nie mam się z czego tłumaczyć, bo nikogo nie urazilam. Widocznie ktoś jest zbyt emocjonalny i bierze za bardzo do siebie podczas gdy mowa o ciuszkach a nie o warunkach życiowych i innych poważnych sprawach ;)
 
Do góry