reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
Dokładnie zakonczcie temat i juz!jedna i druga ma swoje racje!niech każda zrobi wyprawkę według uznania!ja nieukiem odnaleźć sie w lumpkach niekupuje tam ale moja mama juz duzo fajnych rzeczy kupiła dla mojego synka!kazdy ma swoje racje i juz:))
 
Oh Klaudii przestań, przecież ja tu jestem po to żeby się chwalić i obrażać innych.. :D myślałam, że to forum stworzone dla przyszłych (bądź obecnych) mamusiek które nie mogą się doczekać swoich pociech. Zamiast się spinac wrzuccie jakieś zdjęcia swoich wyprawek żeby było na co popatrzeć i co podpatrzec :) :D
 
Kruszka a próbowałas sprać wodą utlenioną? Namaczasz plamę polewając wodą utlenioną, później przepierasz np szarym mydłem i wystawiasz na słońce- to ważne, bo słońce potrafi zdziałac cuda :)

Zuzzi super te bodziaki :D . Mój szkrab narazie nic nie dostał od rodziny, wszystko co ma to od nas. Jakoś nie znoszą nam prezentów, choć kazdy się cieszy:)

Cinamona jutro zrobię zdjęcie gwiazdek na ścianie u synka ^^
 
Kruszka a próbowałas sprać wodą utlenioną? Namaczasz plamę polewając wodą utlenioną, później przepierasz np szarym mydłem i wystawiasz na słońce- to ważne, bo słońce potrafi zdziałac cuda :)

:-o dziękuję, nie słyszałam o tym sposobie :-)
Wypróbuję jak tylko wróci słoneczko :-D
 
Przyszła dzisiaj paczka dla małego, fajne zniżki dostałam na maila więc skorzystalam :)
 

Załączniki

  • 1432671991961.jpg
    1432671991961.jpg
    6,5 KB · Wyświetleń: 38
u mnie za to okazalo sie, ze mam ciuszkow jak dla wojska :O

posortowalam na:

- te ktorych nie chce bo takie mam widzimisie :D i zaniose je do komisu dzieciecego :p
- te ktore bede teraz slicznie prała
- te ktore sa do wywalenia bo sa totalnie utuczone a mi sie ich nie chce prac i z nimi kombinowac jak mam taaaakie stosy ciuszkow :p

nie myslalam, ze z tym tyle roboty bedzie. a kolezanki jak sie dowiedzialy, ze juz teraz w 30 tyg sortuje to w szoku, ze za wczesnie etc. a co zrobie jak mi sie dziecko wczesniej urodzi? ;p wole juz teraz to miec z glowy i pieknie poprasowane niz pozniej - bo jeszcze troche planow do konca ciazy mam :D
 
reklama
Do góry