reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
Nowe ciuchy to nie znaczy wypasione. Nie uważam, żeby h&m gdzie ciuszki są tanie jak barszcz były wypasione. Z resztą, widzę, że niektóre dziewczyny mają jakieś dziwne myślenie. Nie chodzi o chwalenie się a raczej o dbanie o swoje dzieciaczki. I każdy robi co chce :)
 
Butelki i jakies akcesorie jasne, ze nowe, ale jesli chodzi o ciuszki, to kazdy jak woli i na jego mozliwosci. Ja sama kilka nowych kupilam, ale tez dostane od znajomej, bo w rodzinie prawie same dziewczyny
 
No sorry Zuzagk uważasz, że jak kupujemy używane to nie dbamy o nasze dzieci? Trochę to zaczyna być męczące.
 
Można tez na przecenach super ciuszki kupic!tam gdzie mieszkam juz w czerwcu zaczynaja sie wyprzedaże letnie i wtedy duzo kupuje bo lato dopiero sie zaczyna:)
 
Kruszka, może trochę czytania ze zrozumieniem. Bo to Ty stajesz się męcząca w tym momencie. Gdybyś dobrze zrozumiała to wiedziałabys, że nie ważne jakie ciuszki będzie nosiło Twoje dziecko, ważne że będziesz o nie dbać i je kochać. Wystarczy. Czy nadal jakiś Problem?
 
Czasem sa osoby speczyficzne, ktore musza miec wszystko nowe, ale to juz ich indywidualna sprawa, a piszac o uzywanych, jako gorszych, to troszke nie fair, bo nie wszystkich moze byc stac albo sa lzie ktorzy wola inne rzeczy kupic drozsze niz ubranka bo dzieciaczki i tak zaraz wyrosna. Kupilam 15 pieluch tetrowych, jak myslicie wystarcza? Juz 11 czerwca zobacze mojego maluszka na usg, nie moge sie doczekac;)
 
Zuzagk mam wrażenie ze jesteś bardzo kłótliwa osoba.. Sama pierwsza spytałas czy ktoś jeszcze kupuje tylko nowe rzeczy tak jak ty a nie używki..
 
reklama
Wystarczy przeczytać z myśleniem. Na prawdę nie masz nic ciekawszego co zrobienia tylko spinanie się o rzeczy, które wcale nie są ważne? Wyrazilam swoje zdanie. Tak wolę nowe ciuszki, i co z tego? Czy to znaczy, że osoby, które mają używane rzeczy są gorsze? Bo ja tak nie myślę. :) to nie kwestia tego, że chce nowe ciuszki bo nie.mam co robić z pieniędzmi. To kwestia czegoś innego :)
 
Do góry