reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
Ale macie piękne wyprawki :) sztukowo dużo :) ja się w końcu zabieram za to na początku czerwca, jak już wypłatę dostanę, chociaż mój M. mnie z tym trochę denerwuje, bo nie wiem co jemu się wydaje, że jeszcze dużo czasu, że nic nie trzeba kupić...że wszystko jest po Ali, no ale on jest konkretny facet, więc musi dostać listę spisaną ;) a na mojej liście rzeczy, których nie miałam w poprzedniej ciąży jest trochę, ale które uważam, że mogą mi się bardzo przydać teraz ;)

Byłam wczoraj na bardzo, bardzo fajnych warsztatach: planeta dziecko. Super wykłady (jak nieczęsto się zdarza). Była pierwsza pomoc (rewelacja!), potem pani ze szkoły języka angielskiego (i chyba moją 3letnią Ale zapiszę od września na angielski), potem pan, który prezentował markę allerco, pani od mleka enfamil (poleciła dwie fajne appki na telefon;), pani od biustonoszy i położna, która rewelacyjnie mówiła o karmieniu piersią. Żałuję, że przed pierwszą ciążą nie trafiłam na takie warsztaty (albo na tą położna). Dostałam mnóstwo ulotek i próbek (a probki bardzo się przydają na początku), pieluszkę flanelową, smoczek lovi (cudownie, bo ja nie chcę używać, ale muszę jeden mieć w razie czego). A na koniec wygrałam kosmetyki tej marki allerco, emolient do kąpieli i krem na odparzenia pieluszkowe :) A z tego bardzo się ucieszyłam, bo to polski producent z Łodzi, i już od chyba 10 lat używam ich szamponu na wypadające włosy - najgenialniejszy z genialnych za cenę 27zł ;) wiec ufam ;)
 
Wierci, swietnie!
Mój m mnie ostatnio prosił, by zapisać go na warsztaty pierwszej pomocy. Bo sie boi, ze nie bedzie umiał zareagować jak sie małej coś nie ezpiecznego bedzie działo.
 
Werci to super, że Ci się udało być na takich warsztatach. U mnie niestety nic takiego nie ma, pozostaje mi tylko od czerwca chodzić do szpitalnej szkoły rodzenia.
Mój ostatnio chyba dopiero poczuł że będzie ojcem, bo się zrobił taki bardziej kochany, ale nie wiem czy będę mogła go zostawić samego z małą.

Dziewczyny czy kupowały ście pół śpiochy czy raczej spodenki i do tego skarpetki? Bo widzę teraz w szafie, że tego też mało
 
Lidia ja nie jestem zwolenniczką pół śpiochów, wolę właśnie spodenki i skarpetki, szczególnie, że dzieciaczki mają się rodzić w miarę w ciepłym czasie.
Werci ja też mam problem związany z wypadającymi włosami przez moją tarczycę, ale tego szamponu na swojej drodze nie spotkałam, powiedz w aptece czy drogerii można kupić?
 
Ja w biedronie zakupiłam pościel niemowlęcą i prześcieradło do łóżeczka i razemm kosztowało mnie to 50 zł to całkiem malutko :)
 
reklama
Mi na allegro udało się kupić chwile temu komplet pościeli z wypełnieniem i ochraniaczem i organizerem na łóżeczko za 70zl, ja jeszcze do krk muszę podjechać i do ikei się wybrać i dokupić jeszcze z 2 prześcieradła bo fajne są ;)

W zasadzie to pozostało już tylko wózek, wanienka, kosmetyki i pampersy więc chyba nie jest źle? ;)
 
Do góry