reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

To moja pierwsza ciąża więc nie wiem czego się spodziewać. Dlatego mam wszystkiego jak na czworaczki. W tym tyg dojdą już wszystkie paczki, wszystkie ciuszki i dodatki będą na miejscu to wrzucę zdjęcia :)
 
reklama
Oj po 10 sztuk to ja niczego nie mam :p

Mam co nieco od 56 rozmiaru , ale wymienię tylko od 62
tak:
Body na d. r. 5
Body na k. r. 8
Pajacyki 6
Półpajace 6
Spodnie 3
Śpiochy 4
Kaftaniki 5 i 1 na k. rękaw
T-shirt 1
Bluza 1
Czapki ok 11
Łapki 2 pary

Jak myślicie, co bym musiała jeszcze dokupić? Zaznaczam,żę mowa tylko o rozmiarze 62.
 
Hue hue to ja mam caly ciucholand ;)
A i tak chcr pokupowac jeszcze na 50 cm bo moi ćhlopcy tez takie nosili..
 
Z mniejszych mam na 56 rozmiar :
Pajacyki 2
Body 5 k.r / 4 d. r.
Półpajacy - brak
Spodni - brak
Śpiochy 1
Kaftanik 2
T shirt - brak
Bluzy - brak
 
Zuza u mnie tez to pierwsza ciąża wiec nie wiem jaki bedzie mały.. Czy będę przebierać kilkanaście razy dziennie czy mniej .. I tez non stop dokupuje cos bo przeliczam i mi sie mało wydaje :)
 
reklama
Obiecałam sobie, że te paczki, które przyjdą w tym tygodniu, a chyba powinno być ich 5 to ostatnie ciuszki przed porodem. Wiadomo, że i tak mi to nie wyjdzie :)
 
Do góry