reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Liczę na to :)

Ze sklepu Akpol.
Bylismy dokupić dzis to co brakuje.
Jeden zestaw kompletowałam w sówki, drugi będzie bardziej uniwersalny.
 
reklama
Akuku - dokładnie tak. Ty to jeszcze miałas wiecej ograniczeń bo musi być swiezy, na czas, na prosbe i pod konkretny wzór.. U mnei takie rzeczy to mogą leżec, ale przy dzieciach to ciezko ogarnac.

lilija - jaki sówkowo - owieczkowy kącik :D pięknie!
 
Lucere, aaaaaaaaaaaaaaaa bo najpierw kupiłam posciel, pózniej sie pokoje zmieniły i tak jakos wyszło :D. Narazie ok. kompletow mam narazie 3 wiec moge je zawsze zmienic :)
 
A to prezencik dla Hugo od naszych sasiadow[emoji3]

ImageUploadedByForum BabyBoom1438765264.992554.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438765264.992554.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1438765264.992554.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Dziewczyny coś mi się zdjęcia nie chcą wgrać więc wysyłam wam link do użytkownika Allegro od którego kupiłam album pamiątkowy dla małego. Dziś dotarł kurierem. Jest przepiękny! Nie ma tam zdjęć "przykładowych" dzieci. Cały można wypełniać własnymi, jest pełno ciekawych rozwiązań np - karteczki gdzie wpisujesz wiek dziecka i robisz odcisk stopki albo np mały słowniczek gdzie wpisujesz pierwsze słowa :), lub drzewo genealogiczne, opis dziadków itp :)

!KSIĘGA PAMIĄTKOWA KSIĘGI DZIECKA ALBUM PAMIATKOWY (5307551704) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Do góry