reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Lucere akurat w dzisiejszych czasach to nie brakuje miejsca gdzie mogłabyś sprzedawać. Allegro, OLX, fun page na fb i jedziesz z koksem! Ja na pewno kupię [emoji16]
 
reklama
Zuzzi, bunia - owszem, znam te portale, są tez specjalne portale do sprzedaży rękodzieła typu DaWanda itp. Ale tam jest takich ofert szydełkowych mnóstwo. Na allegro czy olx ludzie nie szukają czegoś oryginalnego tylko taniego, wiec tam nie ma szans na sprzedaż porządnych rzeczy. Nawet z ciekawości wpisałam właśnie converse szydełkowe na allegro i jest oferta, ale to raczej wygląda na byle jaką włóczkę i wykonanie. A prawda jest taka - jak ludzie się nie znają to kupią tańsze.
Więc temat sprzedaży mam przemyślany póki co :) Zresztą nie mam tyle czasu zeby masowo coś robić, wolę szydełkować dla przyjemności dla znajomych i rodziny :) Może z czasem zacznę sprzedawać ale raczej po "okolicy". No a kolejna rzecz to założenie działalności wiec same wiecie.. to nie takie proste :)
 
Lucere zawsze sie znajdzie ktos kto kupi drozsze.. serio..
Jak raz kupi z byle czego i sie zacznie pruc to zacznie szukac info..
 
Akuku - albo się zrazi i stwierdzi że już lepiej chińskie :-) ale to prawda, są oczywiście ludzie którzy rozumieją temat i wiedzą że porządne ręcznie robione rzeczy muszą kosztować.
Takie byle jakie pruc się raczej nie będą, ale mechacic i szybko niszczyć.
Ale tak czy inaczej póki co brak mi czasu na produkcję do sprzedaży w necie :-)
 
Lucere pewnie. Ja tez nie wiem czy i kiedy do tortow wroce.. hmm
Lubie to robic. Ale to jakby wiekszosc na swiezo musi byc robiona.. wiec nie wiem.

Moze znajde inne hobby zarobkowe ktore bedzie moglo stac i nie zgnije hehehe.
 
Lunera , dzwoniłam. Nr zamówienia był przez nich przyjęty, ale nie zapłacony. Babka podała dwa rozwiązania : albo poda mi konto do realizacji wpłaty albo anuluje zamówienie. Poprosiłam o anulowanie, bo zarejestrowałam się później i wolałam mieć zamówienie na moim koncie apteki.
 
reklama
Do góry