reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

A wlasnie! Moskitierę kupiłam dodatkowo.
Kolka terenowe mam w Polsce (tu nie potrzebuje)
Budkę masz standardowa czy ta przedłużana?
Parasolki nie miałam z
Chłopcami, wiec nie wiem jak sie sprawdzi.





Co wy trzymacie w torbach?
 
reklama
Napewno pampersy, chusteczki, krem do pupy, mate do przewijania, zapasowe ciuszki zawsze miałam ze sobą jakby coś przecieklo albo jakby ulał.. Swoje rzeczy tez trzymałam bo nie chciało mi się jeszcze osobno brać mojej torebki :D no i u nas był karmiony mm wiec butelki, ciepła woda w termosie, pojemniczki z mm juz odmierzonym, pielucha tetrowa.
 
No tak, z mm mnóstwo potrzeba.

Ja zawsze miałam jednorazowa matę do przewijania, 3-4pampersy, kilka mokrych chusteczek (cienkie pudełko) tetrę w gondoli, body i portki wlasnie w razie przesikania.
 
Budke mam standard.
A w torbie podobnie jak Love, bez MM co prawda, ale czesto jakies jedzenie mialam typu chrupki, biszkopty, owoce starte etc. i picie.
Potem tez zabawki. Zawsze kilka pieluch tetrowych, cos na chlodniejszy dzien...
Generalnie to byla torba dla dziecka, wiec wszedzie jezdzila, na spacer, zakupy, do lekarza, wiec raczej nie przepakowywalam tylko zawsze dokladalam do niej. Co by nic nie zapomniec.
 
Lunera ja mam model essencial chyba.. Sygnaturę to była ta kolorowa co jest zdjęcie w wózku..
Ale kto wie moze jeszcze zdanie zmienię bo jeszcze moj torby nie widział :D
 
Ja z dodatkow do wozka ale nie firmowych bugaboo, mam

spiworek, pokrowiec na lato do spacerowki i budke.

narazie bede jezdzic z budka oryginalna, czerwona ale pewnie szybko zmienie na ta w gwiazdki.

image.jpgimage.jpgimage.jpg

A skip hopa mam tego w paski

image.jpg
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 44
  • image.jpg
    image.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 43
  • image.jpg
    image.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 43
  • image.jpg
    image.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Do góry