reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Śliczne podusie! Jak ja bym tak chciała umieć...ostatnia poszewka jaką uszyłam rozeszła się na szwie po kilku dniach użytkowania :(

A ja mam do Was pytanko. Czy wiecie może jak nazywa się taki rodzaj łóżeczek? Nie bardzo wiem co wpisać w wyszukiwarkę, a wiem że na rynku to nie jest jedyny model takiego "poprzecznego" łóżeczka. Pomożecie?
 

Załączniki

  • 1434532791871.jpg
    1434532791871.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 54
reklama
Ja mam 4prEscieradla, 4koce, poduszek nie mam i nie będę kupować, kołderkę cieniutka chce wziąć, bo my przy szeroko otwartym oknie śpimy (nie mam zamiaru tego zmieniać, tak samo jak z chłopcami) i dlatego bedzie kołderka w razie w.
 
No to będę musiała pozostać przy tym chyba, bo innego w tym stylu znaleźć nie mogę, a napaliłam się na takie łózio ;)

Ja póki co nie mam ani pół prześcieradła, kocyków mam sporo, bo mi wszyscy znoszą, a jeszcze mój za bajtla i synka mojego też mam ;) także z 8sztuk jak nic! Poduszkę mam klin x2 (druga będzie do wózka), kołderkę dostałam, ale sama nie wiem czy będę z niej korzystać, bo to jednak sztywne, nie tak przylegające jak kocyk...
Muszę jeszcze rozejrzeć się za poszewką na podusię klin i prześcieradłem, bo ochrajiacza chyba kupować nie będę...sama nie wiem.
 
reklama
Anney dzięki mój problem chyba jest nieco inny, mam już rozrysowane 42 projekty ... jestem architektem i chyba strasznie marudnym inwestorem ... wiesz po prostu wydaje się że żaden nie jest tym do końca wymarzonym mam sporo ograniczeń wielkość pokoju, wynajmowany domek, muszę szybko go skończyć i nie mam niestety nieograniczonych środków... "wyjątkowo", dobrze, szybko i tanio - marzenie każdego inwestora...
 
Do góry