reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Super Akuku ja mam okazję kupić kołyske z materacykiem za 15f ale mam trochę problem z odbiorem.. Znowu musiałabym prosić tatę..
 
reklama
Love wow za 15 bym kupila . Popros tate. Daleko to ?

Ja mialam jeszcze okazje kupic przewijak z wanienka itd.. ale mialam to przy Emilku- super praktyczne. Z tym ze lazienka mala i ciasno bylo.. poradze sobie z myciem w malej wanience .. moze tylko stojak sobie kupie. Albo m bedzie mi nosil wode do salonu na stol..ja i tak bede myc co kilka dni a tak to tylko obmywac na przewijaku ;)

I chyba konody kupowac nie bede bo juz ciasno mamy..tylko kupie miekki przewijak i postawie go na komodzie u nas w sypialni..nie wiem jeszcze. Musze to jakos ogarnac.
 
Tez się zastanawiam nad stojakiem do wanienki.. Wcześniej mąż zawsze nosił do pokoju..

No właśnie Akuku wcale nie za daleko, tylko głupio mi bo co chwile o coś go proszę :D
 
właśnie Akuku ja mam ten sam problem z noszeniem wody do salonu, mój mąż pracuje często wieczorem i sama bym to targała, więc uznałam, że kupię wkładkę do wanny dużej do kąpania i bąbla razem z córką za jednym zamachem umyję w dużej wannie
 
Love glupio jest krac ;) mysle ze dla taty to nie bedzie problem a Ty zaoszczedzisz kaske. Albo zapytaj kobietki czy dowozi za dodatkowa oplata np 5f :)

Panikara ja mam wanienke ktora sie miesci w wannie ale szczerze nie lubie byc nachylona .. ale w sumie przypomialas mi ze mam ta wkladke ze dziecko jest bezpieczne wiec w sumie powinno wystarczyc bez noszenia wody.
Ja i tak po calej trojce a niedlugo czworce mam takie kongo w lazience po kapieli ze masakra.. hehehe.
 
Haha Akuku u mnie tez sie zaczyna dziać ;-) M mi zwrócił uwagę,ze bardzo to wszystko odkładam i żeby pózniej nie było na niego. Także wczoraj zaczęłam szukac tapety. Raczej nie znalazłam, bo taka która jestem w stanie zaakceptować kosztuje 229 za rolkę, chyba za dużo jak dla mnie :-D

jeszcze nasz urlop, na ktory mieliśmy za tydzien jechać stoi pod znakiem zapytania. A to mi dodatkowo komplikuje wyprawkę.
Jutro 15-sty dzwonię do położnej :-D
 
Ja ze względu na swoje plecy kupiłam wanienkę ze stelażem.
Przewijak mam kładziony na łóżeczko.
Akuku gratuluję łowów![emoji6] Cieszę się że już u Was lepiej i nastrój wrócił.
Mi jeszcze zostało do kupienia : rożek, rogal do karmienia, aspirator do nosa, spray na ciemieniuche, wózek, co najmniej jeden ręczniczek i kilka rzeczy do pokoju tj. firanki i zasłonki, lampa wisząca, Cotton Balls i może jakaś girlanda w oknie. A jak już wymyślimy wreszcie imię to i imię do powieszenia na łóżeczku. Planuję większość ogarnąć do końca miesiąca. No zobaczymy [emoji6] No i pieluchy jeszcze.
 
I jeszcze walczę cały czas z pościelą. Bo te co mi się podobają mąż mówi że średnie. Najprawdopodobniej nie potrzebnie pytam go o zdanie o jakby pościel przyszła pocztą to by mu się podobała i wszyscy byliby zadowoleni [emoji6]
 
reklama
Do góry