reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Lunera bawełna pościelowa.
Kasietta ja też mam taki plan co do torby, jedyne co to nie będę brała wszystkiego od razu typu 3 paczki podkładów czy pampersów tylko przygotuje wcześniej i mąż będzie dowodził w razie potrzeby :-)
Akuku czas nabierać rozpędu bo to już niedługo :-D ja za to mam wrażenie że wszystko pod dziewczynki w sklepach...
 
reklama
Ja wczoraj zaczelam prac. Narazie wypralam kocyki, przescieradla do wozka i lozeczka. Musze teraz to poprasowac i poskladac i pochowac juz do szafy. Dzisiaj piore pieluchy i reczniki.
A po wyjezdzie tesciow, bo w pon przyjezdzaja na tydzien, zaczne prac ubranka. Na poczatku lipca przyjzdzaja moi rodzice wiec jesli nie wyrobie sie z ich prasowaniem to mi mama pomoze [emoji3]
 
Akuku co do przewijaka, to jak stwierdziłam że na komodzie będzie wygodniejszy, żeby nie było za dużo rzeczy przy łóżeczku, jak jest tylko miejsce, ale Ty masz doświadczenie to na pewno zrobisz jak Ci będzie wygodniej :)

Ja taki kocyk, Cienki Kocyk Maluszka Minky 75x100 Light Makaszka (4997821436) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
kupiłam w sklepie z dziecięcymi rzeczami u mnie w mieście za 30zł i jest super mięciutki, ale inny wzór niż które są na allegro.
Ja już mam trzy kocyki, śpiworek na zimę i dwa rożki, to myślę że wystarczy i dopiero jak się urodzi córcia to kupię kombinezon na zimę żeby nie był za mały czy za dużo za duży.


Pytanie do dziewczyn które już rodziły:
Zastanawiam się ile biustonoszy do karmienia kupować, na razie mam jeden, ale nie wiem jak po porodzie czy duże jeszcze piersi urosną, czy z kupowaniem jeszcze się wstrzymać?
 
Lidia mialam na lozeczku i obok stala komoda i tam mialam pieluszki itd. Dla mnie bylo ok ale lozeczko mam duze. A teraz chce male kupic :)

Sliczne te kocyki . Chyba zamowie ze dwa ;)

A dziewczyny dajcie linki gdzie kupowalyscie posciele do lozeczek :)
 
Ja przewijak mialam na komodzie. Teraz tez bedzie na komodzie. Z tym ze komoda u mlodej w pokoju bo do sypualni sie nie zmiesci wiec bede z przewijaka korzystala tylko w dzien. A w nocy piorostu na naszym lozku bede baka przewijac. I wogole cos czuje ze z tego przewijaka na komodzie malo bede korzystac, bo my mamy dom pietrowy i sypialne sa na gorze wiec komoda z przewijakiem tez na gorze. A w ciagu dnia na dole siedzimy wiec pewnie bede mlodego poprostu na sofie przebierac.
 
Ja mam takie szczęście ze mi dzieci zawsze podczas przewijania sikaja i kupkaja..szcegolnie jako niemowlaki hehe. Takze ja przewijak musze miec.

A jak nie mam przewijaka gdzies to zawsze podkladam taka pieluche flanelowa obszyta cerata od dolu ;)
 
No trzeba mieć na uwadze czy podczas przewijania nie zabrudzi się też całe łóżko przy okazji. Ja wiedziałam odrazu że chce komodę z przewijakiem bo od poczatku mała będzie spać w swoim pokoju obok, u nas nawet łóżeczka by nie było gdzie wstawić.
 
reklama
No pewnie ze trzeba cos podlozyc. Ja mam podklady i oprocz tego jeszcze kupie taki przwijak prznosny ktory nosi sie np w torbie. I to bede kladla na lozko.
Bez zadnego podkladu czy pieluchy w zyciu bym niemowlak na lozku nie przebrala [emoji12]
 
Do góry