reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
Zuzzi ja na tel slabo widze..jutro na kompie spojrze.

Love mam po Emilku caly zestaw łącznie z baldachimem hehe.. sle mysle nad rozowym ? Tylko chyba odpuszczę bo to tylko na jakies 4 miesiace. Pozniej kupie do lozeczka a do kolyski sam kocyk bo kolderki kolyskowej i tsk nie uzywalam..
 
Dzieki, bo szukałam juz kiedyś wlasnie pieluszek tetrowych a nie wiedziałam jak je na eBayu znaleźć [emoji8]

Zuzzi śliczne zestawy :) ten brązowy bardzo ładny a te szarości to boskie :) tez szukam szarości bo sie zakochałam :) zwłaszcza ze szary no z turkusem albo inne połączenia to tez uniwersalne kolory..
 
Zuzzi tez myślałam kupić taki zestaw jakis ładny ale zaczynam sie zastanawiać czy to ma sens.. Bo jest np jedno prześcieradło i wszystko po jednym a wiadomo i prac trzeba i nie wiadomo a jak sie cos zniszczy itd.. I sie cały czas zastanawiam czy warto .. I sama nie wiem..

Zuza a jeszcze jedno jaki ich rozmiar kupowałas? Bo wlasnie jak szukam to albo jakieś małe sa typu 31x31 albo jakieś całkiem sporawe...
 
Zuzzi - turkusowy super i szare tez piękne, szczególnie te kropki :)
Co do ilości to jeden duży i drugi na zmianę wystarcza. Tylko przescieradel trzeba więcej.
Ja ze względu na opuchnięte kostki, cukrzyce, to ktg na które skierował mnie lekarz dzisiaj pakuje torbę do szpitala dla siebie. Niech leży choćby do sierpnia.
 
Nam też dwa prześcieradła wystarczyły.
Dzisiaj przyszły na poprawę nastroju.
 

Załączniki

  • 1434362252526.jpg
    1434362252526.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 55
reklama
Ja mam 4 przescieradla. Wszystko zalezy od dziecka. Moja bardzo ulewala i nieraz w nocy po karmieniu potrafila dwa razy porządnie ulac także wszystko bylo do przebrania
 
Do góry