reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

ja po początkowym szale wyprawkowym teraz czekam sama nie wiem na co...
Szafa i fotel już jadą, ale nie mam jeszcze miliona rzeczy...
Za to od trzech dni wybieram plakaty do pokoju Leona... ;-)
 
reklama
zamowilam otulacz i 3 pieluszki bambusowe :)
szukam kocyka który można zamontować do fotelika i śpiworek do fotelika na zime. Nie będę jednka kupować miękkiej gondoli do wozka bo i tak większość przejeździ mala w foteliku a tak to normalnie w śpiworek wozkowy ja wsadze, tylko je tez musze kupic :)

piżamki do karmienia dla mnie kupie w primarku bo bawelna i taniocha, sa na guziki..wolalam takie kieszonkowe ale one rozne otwory maja i jak zamowilam kiedyś na allegro to mi przyszy takie sobie i ledwo cyca wyjac mogłam, no i material nie taki jak chciałam.

czy ktoras z was może mi podac link do taniej apteki z pl ? zrobie zakupy z wysylka do teściowej i później ona mi tu wysle. a chce pokupować już na kolki i inne takie.

dla malej musze jeszcze rajstopek poszukać ale nie ma nigdzie takich tyci tycie..tylko na 0-6 miesięcy i wtedy sa wielkie. hmm może w pl mi tesciowa kupi cos ciekawego ?

ja chce kupic dla malej komode z przewijakiem, ale to się jeszcze zastanawiam bo mam przewijak taki na lozeczko... ahh tyle znowu kombinowania :p
dobrze ze to ostatni raz bo chyba już mi się nie chce szukac... ale to może dla tego ze nic mi się nie podoba, ja bym chciała wszystko dziewczęce a tu dużo uniwersalnych itd..haha
a ja mam jazde :p:p
 
Akuku aptekawaw.pl oraz aptekagemini.pl

Love...jakoś tak weny brak i pokoik nie gotowy. Zresztą ja jestem dopiero w 30 tc, nie to co niektóre z Was 34! Wow!
 
Super dziewczyny ! Wszystko piękne :)
Ja ostatnio pare rzeczy kosmetycznych pokupilam, w przyszłym tyg resztę mysle i potem dam znać co mam i mam nadzieje pomożecie co jeszcze powinnam mieć :)
Po za tym kupiłam bambusowa mieciutenka chustę do otulania i innych tam bo ona to do wszystkiego o taka
ImageUploadedByForum BabyBoom1434164889.993899.jpg
I ten aspirator graco jednak
ImageUploadedByForum BabyBoom1434164916.611113.jpg
Ale noe wypróbowałam go jeszcze bo u nas sie zaczął armagedon i nie miałam czasu..
Co do kucyków minky to sa super o tez szukam jakiegoś w fajnym wzorze i jeszcze jakis kocyk grubszy tez szukam jakis na chłody :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1434164889.993899.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1434164889.993899.jpg
    7,6 KB · Wyświetleń: 54
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1434164916.611113.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1434164916.611113.jpg
    13,9 KB · Wyświetleń: 49
Kasietta, nie sciskaj sie za czesto, bo taka stymulacja porod przespiesza :-)
pamietam, jak bylam w szoku jak mnie polozna swego czasu za sutka scisnela, hahaha!
Sliczny kocyk, koniecznie daj znac jak z wykonaniem!!!

Martuszka, sliczne wzory, zwlaszcza te zygzaki. Ja tez chyba poszyje! Jak juz dom ogarne zostanie mi 3-4 tyg na wyprawke. To bawelna? Czy satyna bawelniana?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lunera, wiem, wiem, chciałam przetestować tylko czy coś się tam dzieje :p

No, za 115 zł to bym nie wzięła kocyka :p A jakiś grubszy kupię pewnie jak chłodniej zacznie się robić.

Słuchajcie, wiem, że o tym chyba było, ale pakujecie się w jedną torbę ze wszystkim, czy na oddział położniczy już będziecie miały osobną? Bo ja bym się spakowała jak da radę w jedną, tylko rzeczy na porodówkę dla mnie i dla małej w osobnych podpisanych reklamówkach na wierzchu by były... Chyba tak może być?
 
Do góry