reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
Mojemu M bardzo sie podobają cegły i belki.

Byłam dziś kupić materac do łózeczka, chciałam lateksowy, ale w smyku nie było w ogóle, a w Ikea był jakiś taki hymmmm dziwny. Kupiliśmy gryke i kokos. Wiem,że była dyskusja na temat robali w materacu, ale porozmawiałam z doradcą materacy i tam babka mi opowiadała,że robale zrobią się wtedy kiedy nie będziemy o ten materac dbać i pozwolimy aby przemakał, stał wilgotny itp. Zdecydowałam więc go kupić, bo nie wyobrażam sobie nie kłaść podkładu (jakikolwiek by to był materac) , a jak juz zdarzy sie jakiś wypadek to absolutnie nie wyobrażam sobie suszyć materac w łóżeczku, a co za tym idzie pozwolić mu gnić.

Kochane gdzie robiłyście wyprawde apteczną?

Trzeba sie zacząć ruszać, Olka nam o tym dzis przypomniała ;)))
 
Cegly super!!!
My dzis zrobilismy probke betonu, jest ok. A balam sie za ciemny wyjdzie, bo maz jeden kolor byl w promocji, ale nie ten idealny... Ale chyba sie udalo.

Dziewczyny, super zakupy. Sowa i body z mucha rzadza. Szlafroczek tez sliczny :-)

Ja z zabawek to planuje mobil, ksiazeczke rozkladana czarno biala i z drugiej kolorowa i opaski na rece/ skarpetki na nozki. Na pierwsze 3 mce wystarczy. Ale zamowie pewnie jak sie urodzi, a moze cos wpadnie od gosci.
 
Ja bede uzywala zwyklych bawelnianych majtek, 100% bawelny. Te siateczkowe niewygodne i wielkie jak nie wiem. Mam kilka z poprzedniej ciazy jeszcze ale nie wiem czy je zuzyje. Moze w szpitalu, bo w domu bawelniane na 100%.
Polozna na szkole rodzenia tez polecala bawelniane.
 
reklama
Do góry