reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Kwestia gustu gdzie ładniejsze. :) ja póki co zaopatrzylam się we wszystko w Mothercare i Mamas and Papas. W TK maxxie kupiłam pieluchy i na tym pewnie się skończy bo już nic więcej mi nie zostało :)
 
reklama
Może po fakcie stwierdze, że jakościowo mogłam znaleźć inne. Może akurat coś się zmieniło i nie będzie tak źle :)
 
U nas remont pelna para, lacznie z przeprowadzka. Pol mieszkania zaklejone a pol zasyfione. Codziennie nowy problem do rozwiazania, takze sie nie nudzimy. No i po bedzie pieknie :-)

Dzis pol dnia robilam plany dekoracji, bo trzeba juz wszystko pozamawiac i pokupowac. Juz sie nie moge doczekac!
 
lunera, to najfajniejszy czas! (te plany i zamawianie :-):-))

zuza, m&p maja fajne rzeczy. tzn. mi bardziej pasuja ;)
 
Zgadzam się. Ja robię zakupy i tu i tu bo za dużo rzeczy mi się podoba. A potem się dziwię dlaczego moja tygodniowka tak szybko znika ;)
 
A powiedzcie... macie sterylizatory? sprawdza się to czy niepotrzebny wydatek? z Miłoszem nie miałam a teraz się zastanawiałam.
Jakieś konkretne polecacie? oczywiście dostępne w PL
 
jogobelka, ja akurat gotowana woda przeplukiwalam. z braku miejsca. ale tez jestem ciekawa jak sie wam spawdzaja, bo chce kupic bratowej.
 
Ja mam tylko dlatego, że był w zestawie Aventu, który zamówiłam. Normalnie bym się zastanawiała nad kupnem :)
 
Ja mialam sterylizator i przy alexie i przy Vikim.. w obu przypadkach prawie nie uzywalam..wiec przy Emilku nie kupowaam..w razie potrzeby sparzalam we wrzatku ;)
 
reklama
Ja nie planuje mieć sterylizatora ani podgrzewacza, wydaje mi się,że to zbędny wydatek.
 
Do góry