reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
Ja nie place w uk ani za pokoj, ani za ewentualny porod w wodzie, ani za polozna. Zupelnie nie wiem jak jest w Polsce. Z tego co wiem jak mojej mamy siostra rodzila w zeszlym roku w Warszawie to placila duze pieniadze- w polsce na pewno bym z tego nie skorzystala :)
 
U mnie w szpitalu wiem, że dzieci ponizej 15lat nie wpuszczają i tez sa tylko 2osobowe sale i tłumów tez nie chcę, już zapowiedzialam mężowi że jak się urodzi to nie chcę wizyt rodziny, tylko jego i co najwyżej moi rodzice, a reszta się napatrzy dopiero przynajmniej po tygodniu bycia w domu jak nabiorę sił ;)
 
no u mnie gdy leżałam przyszła cała gromada ludzi do sąsiadki chyba z 6 os. plus dwie dziewczynki ok 5-6 lat :angry: pokój malutki na dwa łóżka, duszno brrr.. jak sobie o tym pomyślę to do tej pory mnie ściska:no::no:
 
A u mnie prawdopodobnie będę mieć sama sale, bo tak czytałam ze u mnie w szpitalu leży sie z dzieckiem w sali.. Ale to sie dowiem dopiero na klasie jak bedą oprowadzać i opowiadać wszystko wiec czekam w niewiedzy :)
 
Do mojej sasiadki maz z 1,5 rocznym dzieckiem przychodzil i caly dzien siedzieli. Plus rodzice, tesciowie, siostry, kolezanki. Masakra. Az prosilam polozne zeby ich wyprosily.

W szpitalu, w ktorym teraz musze rodzic sa duze sale ale widzialam, ze polozne dbaja o to zeby za duzo ludzi nie przychodzilo.

Ale dzisiaj ladne kocyki kupilam w biedronce za 9.99. Cudenka a za taka cene nie bedzie mi szkoda jak w szpitalu dzieciaki prosto po porodzie zawina w nie. No i udalo mi sie w grupie na fb kupic dwa kartony ubranek cudnych za 100zl bo dziewczynie sie nie chcialo bawic w sprzedawanie pojedyncze..

Dzisiaj piore dzieciowe rzeczy, komode mam juz przygotowana a 30 tyzdien to chyba dobry moment na rozpoczecie przygotowan do blizniaczego porodu :-D
 
Olka no już vzas [emoji3]
A jak sie czujesz?


Rozmawialiśmy właśnie dziś z m, ze za tydzień zaczniemy dokupywać ostatnie rzeczy, żeby skończyć wyprawkę do końca czerwca. W lipcu chce mieć już wszystko wyprane (najwyżej jeszcze przepiórkę na koniec lipca) i gotowe.
 
Anney wydaje mi sie, ze jest naprawde ok. Czasem mam wrazenie, ze nawet za dobrze sie czuje jak na dwojke bobasow. Dokucza mi spojenie dosc mocno i kopniaki staly sie bolesne :-) ale jak sobie pomysle ze jeszcze maksymalnie 7 tygodni to lepiej mi troche :-D

Plan mam taki zeby do konca tygodnia spakowac torbe do szpitala. W polowie czerwca zamowic wozek czekamy :-D
 
O tak Olka, najwyższy czas :) , zreszta nie tylko dla ciebie, bo teoretycznie kazda z nas może zacząć rodzić - nie znamy dnia ani godziny ;)

Poprałam część ubranek, ale chyba i tak przepiorę je jeszcze raz, bo połozyłam luzem do komody bez żadnych worków prózniowych itp.
 
reklama
Do góry