reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

reklama
Zanga tez myslalam zeby tylko przeprasowac a wiadomo ze ciuszki itp trzeba wyprac

Zastanawiam sie jeszcze czy bedziecie przykrywac kolderka malenstwo czy tylko bedziecie uzywac spiworkow, rozkow na noc ? Bo w Anglii nie zalecaja kolderek ani poduszek ze wzgledu na smierc lozeczkowa...

A i jeszcze jedno
 
Chyba ucielo mi wiadomosc wiec napisze jeszcze raz...czy wasze malenstwo bedzie spalo z Wami w sypialni czy moze w swoim pokoiku ?
 
Mi sie z niczym nic nie stalo, tylko z rozka feretti musialam wyciagnac wklad kokosowy, ale on sie wyjmuje z takiej kieszeni jakby.
Ja mam kolderke, ale czy jej bede uzywac to nie wiem, bo mam tez spiworek. Zobacze jak wyjdzie w "praniu" hihi :D
 
Hmm ja mialam na pewno prac w 40 (pralam w 50) ale nie pamietam czy bylo cos o wirowaniu:-) ale to tak jak koldra- jesli wypelnienie silikonowe to chyba nie powinno. U mnie wyglada tak jak wczesniej.
 
Kontra, ja mam spiworek i rożek, liczę że podpasuje małemu i nie będzie kołderka na razie potrzebna...
Łóżeczko będzie stać w sypialni, małż twierdzi że do roczku (!) ale myślę, że chyba krócej bo pokój małego na tym samym piętrze a łóżeczko zajmie miejsce szafy. Nie mogę przez rok trzymać ciuchów w kartonach w pralni ;)
 
reklama
A i kontra - my w nocy bedziemy korzystac z kosza mojzesza polozonego na lozku, a w dzien z lozeczka. Na start plan jest zeby uzywac rozka. Zobaczymy jak wyjdzie... Jakby co w pokoju malenstwa tez mamy kanape jakbym chciala tam kimnac, ale niewygodna.
 
Do góry