reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

Dziewczyny mam po Antku jeszcze parę ciuszków,jakby była któraś zainteresowana to na PW może napisać. Wszystko na krótki rękawek (c&a) lub naramki po 2zł/szt, bluzy na długi z kapturem(next) po 4zł/szt,ta bez kaptura na długi rękawek 3zł,spodnie po 3zł/szt. czapeczka z uszkami zimowa (jak nówka) 8zł,a ta druga 2zł. no to skończyłam hihi DSCF1886.jpgDSCF1887.jpgDSCF1888.jpgDSCF1890.jpgDSCF1891.jpg
 

Załączniki

  • DSCF1886.jpg
    DSCF1886.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 35
  • DSCF1887.jpg
    DSCF1887.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 34
  • DSCF1888.jpg
    DSCF1888.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 39
  • DSCF1890.jpg
    DSCF1890.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 38
  • DSCF1891.jpg
    DSCF1891.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 35
reklama
Ulenka, ta czarna bluza z kapturem to na ile cm? I ta beżowa z białymi rękawami? :) Bom chętna



Ta z białymi rękawami to od 3-6mies ,ale na moje oko to 3mies.
a ta czarna,to jest granatowa hihih z polarku od 0-3mies.
Ale porównywałam teraz i są takie same rozmiarowo,ta beżowa nawet mniejsza ale wiadomo to bluzeczka,a tamta bluza czyli na coś.
 
Antek rodził się w styczniu i była idealna:tak: rozm.38.
P.S szukam identycznej lub bardzo przybliżonej tylko różowej:-) jakby ktoś miał to pisać:tak:
 
Kruszka, ale słodkie :)
Niestety nie podpowiem, czy dość ciepłe, bo się nie znam...
Ja zamowiłam czapeczkę robioną na szydełku, w środku polarek. Już się nie mogę doczekać, kiedy będzie! A poczekam, bo dziewczyna zawalona zamówieniami.
 
reklama
Widziałam śliczna dziewczeca czapeczke ( biała z uszkami taka misiowa) w kappahl - aż żałowałam że zbyt słodka jak dla chłopca :-)
 
Do góry