reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

Zanag- ja ten zestaw, który podesłałaś link to też oglądałam, ale już wczoraj stwierdziłam, że warto chyba kupić osobno w aukcjach tak jak podałam, bo jest więcej rzeczy gratis i wychodzi taniej. W tym zestawie z laktatorem za 99 zł jest kosmetyczka a środku dużo fajnych gadżetów, to akurat oglądałam w smyku na żywo i bardzo mi się spodobało. Ale Kochana sprawdź Ty jeszcze raz, bo ja to wczoraj późno oglądałam i być może gdzieś zrobiłam byka przy porównywaniu, hihi.
 
reklama
Zanag- teraz jest taka promocja na allgero, ze jak złożysz zamówienie w opcji kup teraz i od razu zapłacisz za pośrednictwem aplikacji mobilnej allegro, to za kolejny zakup w opcji tez kup teraz, platnosci natychmiast i tez przez komórkę powyżej 50 zł odliczają Ci 20 zł, wiec znowu zaoszczedzamy, hihi. Ja przed chwila już zlozylam w ten sposób oba zamówienia z linków i dodatkowo jeszcze 20 zł mniej zapłaciłam, hihi. :laugh2:
 
Anula ja zamierzam kupic ten sam laktator ;-) a butelek narazie nie kupuje. Mam 3 z Aventu 125ml. Kupilam okazyjnie po 7zl za sztukę :-) hihi.

Ja uważam ze laktator to przydatne urządzenie :-) zresztą jak sprawdzałam to w szpitalu jedt info ze trzeba zapakować do torby i mieć ze sobą ;-)
 
Zanag- promocja allegro jest chyba jeszcze tylko 2 dni, niestety. https://kupony.allegro.pl/?bi_s=allegro_internal&bi_m=m_rha _main_1200_400&bi_c=kupony

Ewelinka- moja koleżanka, która rodziła w szpitalu, gdzie ja chcę rodzić też mi mówiła, że laktator powinna mieć każda Mama w torbie do szpitala, bo tak jej położne z tego szpitala mówiły. Więc tam chyba też jest wymóg laktatora. Ale super okazję trafiłaś z tymi butelkami. Ja myślę, że 3 butelki przez dłuższy czas spokojnie wystarczą.
 
Ostatnia edycja:
Tylko wiecie co te 125 to są naprawdę małe, moje chłopaki to szybko pili dużo więcej, ja z jednej piersi na raz sciagalam po 220 i oni to wypijali także u nas te małe buteleczki to były tylko na herbatki i potem soczki.
 
jopal - no nieźle, ja z laktatora to z obu piersi wyciągałam 80-100 ml, więc kiepsko. A używałam zwykłego z baby ona z taką "gruszką-pompką", z aventu ręczny i z madeli mini elektric czy coś takiego. Z wszystkich tak samo mało leciało...
 
reklama
Witajcie
Jestem Sierpnióweczką 2014 ale jestem też i szczęśliwą Styczniówką 2013
W związku z tym, że mam wspaniałą córeczkę a teraz mam syncia – mam do sprzedania rzeczy po mojej kochanej księżniczce. Ciuszki i wszelkiego typu dodatki będę wystawiała codziennie po kilka. Mam też ciuszki ciążowe na każdą porę roku oraz dużo literatury dotyczącej wychowania i rozwoju dzieciaczków. Mnóstwo filmówek za małe pieniądze – zachęcam do odwiedzania konta allegro i licytacji. Już wkrótce pojawią się pierwsze chłopięce ciuszki – jako że mój syncio dość szybko przybiera na wadze J Dla osób które zakupią większą ilość ubranek – gratis J zapraszam J

Przedmioty użytkownika lukaszchylarecki - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zobacz załącznik 643649Zobacz załącznik 643650Zobacz załącznik 643651Zobacz załącznik 643652Zobacz załącznik 643653
 
Do góry