reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

Słonko Ty się nie martw...U mnie (wiem, wiem, to nie PL, ale i tak napiszę:-p ) jest taki sklep Tkmaxx. Wszyscy się nim zachwycają i że tam tyle super ciuchów i nie tylko. Ja tego sklepu nie znoszę!!! Nie chodzi ani o jakość, ani o ceny, tylko tam jakiś burdel wieczny,że nic nie mogę znaleźć:sorry::-)


Szkoda,że Was tutaj nie ma, bo u nas wszędzie takie mega wyprzedaże letnie,że aż głowa boli. Mnie tylko trafia, bo rzeczy, które 2 tyg temu kupiłam w cenie normalnej, dziś są za połowę tej kwoty:crazy::eek::happy:
 
reklama
No i juz zamówiłam zestaw, sama sobie zmontowałam minimalnie tańszy i mąż się rzucił, z okazji nadchodzących urodzin zasponsorował zakup ;-)
Później jeszcze u innego sprzedawcy wzięłam spodenki i sweterek (nie-ciazowy).
Ponieważ wpadłam w szał zakupowy wpadłam jeszcze dzis do Pepco. Wyszłam zawiedziona, chociaż nie na pusto. Nic letniego juz nie ma. Długie rękawy i nogawki, jak nam trzeba dla Juli sukienek, spódniczek. Jutro chyba HM nawiedzę, bo podobno mają jakąś wyprz letnią.
Czy w waszych Pepco tez jest taki, raczej średni wybór? Ja zawsze coś kupie, ale nigdy nie ma szału.


Mam nadzieje, że będziesz zadowolona z zakupów :) Powiem Wam, że ja dostałam mnóstwo ciuchów od mojej siostry ( nawjasem mówiąc: 2 tyg temu urodziła ślicznego synka :D ) to mimo wszystko chodzę wiecznie w tych spodniach lnianych z allegro ;P
 
Magda w Polsce slyszalam ze tez jest tkmaxx a to zapozyczone od nas heh u mnie tjmaxx jest ale ciuchy rewelacja. Oryginalne dla dzieci przeroznych firm Guess, Puma, Ralph Lauren i wiele innych z naprawde niskie ceny. Uwielbiam ten sklep :)

Dzis bylam w sklepie ciazowym motherhood nie wiem czy w PL jest ale masakra te sklepy drogo jak nje wiem. Kupilam sukienke dluga i bluzke i zaplacilam 50$ (150zl)! Gdzie pewnie w normalnym sklepie zaplacila bym z 25$. No ale coz trudno na szczescie takie sa ze i po ciazy bede mogla smialo nosic
 
Ostatnia edycja:
Magda w PL też w TKmaxxie straszny burdel na ciuchach jest, kiedys kupiłam tam spodnie, to jakościowo nie bardzo. Za to kocham chodzić tam i oglądać dekoracje do domu, jakieś wazony, trafiają sie fajne wielkie figurki itd, no i po slubie kupiliśmy sobie tam zajębista patelnie za kupę kasy hehe:)
 
Potwierdzam jako kolejna TKMAXX jest w Polsce. Nigdy tam nie byłam i chyba nie będę.
Natomiast muszę się pochwalić, że właśnie odebrałam paczkę!!!! JUPI!!!
Koszt zakupu 123zł, a mam spodnie rybaczki, spodnie długie rurki i spódnicę + gratis pas maskujący. Jedyny mankament, że długich spodniach mam nogawki za szerokie, ale to nie problem kiedy w domu jest krawiec :-D Może ubrania nie są ostatnimi krzykami mody, ale za taką cenę? Rewelacja i jestem gtowa na każdą pogodę ;-)
 
Ja chętnie robię zakupy w TKmaxx. U nas ten sklep jest takim outletem. Końcówki serii itp. Można trafić na naprawdę dobre gatunkowo rzeczy za dużo niższą cenę.

W Pl jest również Motherhood, ale w pierwszej ciąży szukałam tam biustonosza. Niestety ceny mnie zabiły, więc teraz omijam go szerokim łukiem.

W sobotę założyłam też kartę w rossmanie, rossne. Dzięki niej dostaje się upusty na pieluchy, słoiczki, a w ciąży na kosmetyki pielęgnacyjne.
 
Słonko te karty są przy kasie, bierzesz i rejestrujesz się w domu przez interenet, tylko pamiętaj żeby 2x w miesiąc zrobić z nią zakupy , bo tylko wtedy rabat będzie wzrastał. Poza tym masz też rabat na artykuły dla kobiet w ciązy. I fajne prezenty przychodzą - body, skarpetki itd. Ja już mam 10% rabatu, i to znacząca sumka wychodzi przy zakupach. Jak masz pytania o tą kartę to pisz, będziesz miała info z pierwszej ręki heheh
 
reklama
Zapraszam do dyskusji na temat wszystkiego, co jest potrzebne naszym maluszkom :-) Wszelkie listy rzeczy potrzebnych, pytania, propozycje i opinie odnośnie wybranych produktów mile widziane :happy:
 
Do góry