reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków

Kasia - super wózek! Bardzo zgrabny :tak:

Pyśka i Lizosomek - super łóżeczka dla maluchów już macie. Myślę, że tej moskitierze nic nie grozi. Ja też stelaż do baldachimu przy młodej montowałam inaczej niż w opisie i lepiej się trzymał.

Lizosomek - cudne ciuszki! I też sądzę, że do porodu się nie powstrzymasz z zakupami :-D
 
reklama
Lizosomek piękne ciuszki i łóżeczko:)
A powiedz gdzie zamawiałaś ciuszki z NEXTa?
JA zdecydowałam, że na razie nie będę używała pościeli tylko prześcieradełko i rożek na początek i zobaczę jak się to sprawdzi, więc łóżeczko ubrane do połowy, jedynie organizer i ochraniacz, jak będę w szpitalu, to mąż ubierze materacyk w prześcieradło. Baldachim kupiliśmy w IKEI ale jeszcze też nie jest zamontowany. Brakuje nam jeszcze literek, ale te kupię dopiero po narodzinach, i ostatnio mąż kupił w Biedronce śliczne naklejki z Kubusiem Puchatkiem w 3D. Także w naszym kąciku jeszcze sporo do zrobienia.
 
Pysia - śliczna pościel!
Lizosomek - fajowe zakupy!
A ja dziś czekam na przesyłkę z pościelami na dół i do wózka:

3267005009

wththdsc01099.jpg
 
reklama
Do góry