reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków

reklama
Ja chcę zamówić jeszcze jedna pościel dla Gabrysia i podoba mi się taka
160410.jpg
 
Pościel z Elmo jest genialna :)))

Ja większość rzeczy mam po Tymonie (łóżeczko, przewijak, wózek, rożki itp.). Ubranka też przychodzą do mnie z różnych miejsc - od koleżanek i krewnych i znajomych królika. W przyszłym tygodniu przybędzie paczka, to zrobię fotki ciuszków. W sumie to sama jestem ich ciekawa :D
 
Monia - ja tę pościel mam do drugiego łóżeczka na parterze, gdzie nie będzie zbyt eksploatowana i raczej na takie popołudniowe drzemki i do poleżenia chwilkę. Uszyte ok. No nie wiem, czy po wypraniu nie będzie przyjemniejsza. Ja mam mamas&papas na górze i nie da się nawet porównać jakości tkanin.
Pościel do wózka natomiast bardzo ok. A to ta sama firma.

Pościel elmo śliczna.
 
reklama
Do góry