reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków

wiele zależy od kwoty jaką chcesz przeznaczyć na prezent, jaka ta pościel ma być, ja osobiście polecam feretti i do tego jak chcesz więcej możesz dokupić dodatki typu ochraniacz, baldachim czy przybornik


Dziewczyny, moja siostra rodzi w lipcu. Chcę kupić jej komplecik pościeli na lato. Możecie mi coś doradzić? Czym się kierować przy zakupie? :) Oprócz ceny oczywiście:))
 
reklama
niby tak, ale przecież rodzi się na łóżku w ostatniej końcówce, a przedtem są piłki, chodzenie, przysiady itp. Jakoś mi te japonki nie pasują. Zbyt rekreacyjne:-D
 
reklama
ja do pierwszego porodu nawet kupiłam sobie papcie i od razu na wstępie po badaniu zaczęłam krwawić, oczywiście na paputki chlupnęło, więc z ulgą od razu wskoczyłam w japony i do końca w nich paradowałam, było mi mega wygodnie, no ale co kto lubi :)) teraz nawet te same japonki wrzuciłam do torby.
 
Do góry