reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków

Nie wiem, czy był poruszany taki temat, ale czy kupujecie przytulanki dla bobasków? Znalazłam ostatnio w biedronie takie fajne misiaczki, napisali że odpowiednie są dla każdego wieku i nie wiem, czy inwestować czy lepiej do przytulenia dać pieluszkę tetrową... Higieniczniej i kurzu tyle nie zbiera....
 
reklama
Małgonia interesowała się b. wczesnie. Kładłam jej np. na macie i sigała je. Jak miała z 6 miesięcy robiłam wielkie pranie przytulanek (mam zdjęcie). W tym wieku ma np. zdjęcie ze szczurem, kt. trzyma i ssie jego ogon. Może dziewczynki wczesniej lubia pluszaki?
Mamy sporo - bo dostaliśmy po kuzynkach, a kilka kupiliśmy.
 
Cat, mój Q też ich nie lubi, ma tylko 3 ulubione, owieczkę, z którą śpi, psa goldena z Ikei, wlecze go ze sobą po całym domu i takiego wielkiego misi, którego dostał od mojego M. z pracy, reszta się kurzy w pudle ;)
 
reklama
ja też na razie nie zamierzam kupować zresztą żadnych zabawek, mam jakieś miśki zbunkrowane na strychu, na ślub też od znajomych dostaliśmy dużego misia:)
Póki co maleństwo będzie jeszcze za małe na takie atrakcje, poza tym pewnie i tak sporo zabawek dostanie przy okazji różnych wizyt.
Ale ostatnio nie mogłam się opanowac i kupiłam pierwszą grzechotkę:sorry:
 
Do góry