reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków

reklama
To gymboree. Wszystko zależy od pośrednika i sposobu przesyłki. Lotnicza idzie 10 dni, morska ok. 6 tyg. Tych firm pośredniczących w zakupach w USA jest sporo - każda ma swoje warunki. Z reguły biorą 10 % prowizji, paczka zależy od wagi.
 
Przymierzam się od dłuższego czasu do zakupu chusty do noszenia Małej - jednak im więcej czytam tym wiem mniej :)
Zastanawiam się jaką kupić - myślałam aby na początek kupić elastyczną lub tkaną ale ze splotem skośnym. Podobno ta druga lepsza bo elastyczna na lato może być za ciepła, choć elastyczną łatwiej się "obsługuje".
Możecie coś doradzić?
Ja chyba skłaniam się ku tej tkanej z domieszką może jedwabiu / lnu... To dobry pomysł?
 
Misia, piękne takie żywe kolorki.

Coleta co do chusty to nie wiem, bo nie mam i mieć nie będę, jakoś do mnie nie przemawia.

A ja nadal nie spakowana, kuźwa nie wiem na co czekam:baffled:. Nawet wszystkiego nie mam, ani kosmetyków, ani pampersów i chusteczek. Ot i jestem w czarnej duuuupie:zawstydzona/y:
 
coleta - nam na szkole rodzenia odradzali chusty dla dzieci do 3 msc z racji możliwych deformacji stawów biodrowych itp. I jednocześnie mówili że jeśli już naprawdę chcielibyśmy takiego malucha chustować to najlepiej w elastycznych, a po 3 msc w tkanych. Ja jednak kupię chustę po 3 msc...
 
Dzięki. Poczekam chyba aż Mała będzie już z nami i zobaczę jak to wszystko będzie wyglądać - wtedy będę decydować kiedy zacząć...
 
Ja też mam obiekcje co do chustowania od samego początku. Myślę, że zacznę, jak Mała będzie stabilnie trzymała sama główkę.
 
reklama
kliknęłam kilka fotek telefonem pokoju Lidki:
 

Załączniki

  • zdjęcie (2).jpg
    zdjęcie (2).jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 99
  • zdjęcie (3).jpg
    zdjęcie (3).jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 90
  • zdjęcie.jpg
    zdjęcie.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 108
Do góry