reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków

reklama
anka- moja tez niby w 80 % wypełniona, ale jakos nie moge jej do siebie dopasowac...

oszaleje z tych nerwów wyprawkowych,,,,nadal czekam na kaske z ZUS, bo nie mam nic, oprócz ubranek, żyje przekonana że urodzę wcześniej, nie zdążę wszystkiego kupić:szok:
 
wiecie tak jakoś mi się nasunęło że niby wszystkie żyją przeświadczeniem że szybciej urodzą ( no nie liczę tych z cc) ale może się tak zdarzyć że urodzimy po terminie to też jest realne
 
reklama
ja tak miałam w ciąży z Jasiem-ciągle w szpitalu i ciągle coś nie tak a im bliżej do końca tym bardziej mi sie polepszało i w końcu mi powiedzieli, że przenoszę tę ciążę:tak:z tym, że ja miałam ostatecznie poród indukowany odrobinkę przed terminem(bo termin miałam na 6 lutego a urodzili mi Japsika 27 stycznia):-Dale nic mi nie było-poszłam do porodu z zamkniętą szyjką, zero skurczy, zero nadciśnienia i w ogóle było mi git:-D
 
Do góry