reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

reklama
Sylvietta łóżeczko ciekawie wygląda, zważywszy na to, że to dobra firma, to chyba warto kupic. Ja mam zwykłe turystyczne i tez sprawdza się na wyjazdach, ale to Twoje jest na pewno o wiele bardziej lżejsze

Catedra odchodząc od tematu... nie zrozum tego źle, bo absolutnie nie chcę Cie urazić... tylko jakos cięzko mi sobie wyobrazić dziecko na wykładach czy na zajęciach terenowych... Kurcze ja sama na swoich studiach miałam duzo ćwiczeń w terenie i nie widziałam tam miejsca na maluszka... no i u nas to by chyba nie przeszło u wykładowców... Ty musisz mieć baaardzo wyrozumiałych... No i podziwiam Cię, że potrafisz to pogodzić...
 
Elis moje zajęcia terenowe to np. z dnia dzisiejszego- sadzenie drzew- Zosia na kocyku bawi się grzechotkami, ja kopie dół :p a potem śmigałam z aparatem i robiłam foty... 4h na świeżym powietrzu przy pięknej pogodzie. Jak jest zła to wyjść nie ma. Widzisz Elis ja nie mam innej opcji niż zabrać ze sobą małą na takie zajęcia bo są dłuższe i nie wyrobiłabym na opiekunkę. I tak mam masę zajęć w salach i wtedy Zosiek jest z opiekunką... jakby miały dojść następne to :( często Zośka śpi na wyjściach bo jak ją nakarmię i wózek rozbujam to potrafi dłużej pospać :)

a wykłady które mam obowiązkowe (fakultety) polegają na tym, że koleżanki robią notatki, które ja kseruję :p a Zośka ze mną z tyłu sali przechadza się tam i spowrotem... potem się pobawi grzechotkami, postoi sobie... jak wykładowca coś powie to ona potrafi ze zdziwieniem w odpowiednim momencie wydać okrzyk :p
mam zajęte ręce ale przynajmniej słucham co mówią...
 
Catedra podziwiam Cię , super że udaje się Tobie tak to fajnie pogodzić ,jesteś najlepszą mamą jaką by Zosia mogła sobie wymarzyć..................

Sylvietta super to łóżeczko, sama bym zakupiła, szkoda że większość mają do 6 mca. Firma znana i dobra więc produkt pewnie też jest fajny.
 
Catedra ja tam Ciebie podziwiam, sama sobie radzisz, zarabiasz, i jeszcze studiujesz....

Sylvietta, pierwszy raz widzę to łóżeczko, więc nie wiem jak się sprawuje, ale na pewno wygląda ciekawie i bezpiecznie.
ja bym kupiła....
 
dziewczyny muszę zmienić Zośce łóżeczko. W tym drewnianym tak się obija codziennie, że ma siniaki na czole i wieczny ryk. Kupuję turystyczne. Proszę o opinie, jakie macie i jakie polecacie :)
 
Ja na dniach kupuję łóżeczko z Baby Desaign, ale to ma nam służyc głównie na wyjazdy na pomorze i jako kojec. Widziałam na żywo, wybieram właśnie ten z motywem słonia.
Łóżeczko turystyczne Baby Design Simple słoń - porównaj ceny, zobacz opinie i recenzje
 
reklama
dziewczyny muszę zmienić Zośce łóżeczko. W tym drewnianym tak się obija codziennie, że ma siniaki na czole i wieczny ryk. Kupuję turystyczne. Proszę o opinie, jakie macie i jakie polecacie :)
u nas też jest jazda w łóżeczku:szok: we wszystkie strony śpi :sorry: ciągle ma główkę przy szczebelkach:szok: oczywiście ochraniacz lata po całym łóżeczku:sorry: ale ja nie kupuje nowego, ponieważ moja starsza córcia jak miała rok i 3 miesiące przeszła na normalne łóżko:tak: było jej za ciasno w łóżeczku:baffled: teraz tak jak pisałam kiedyś, planuję kupić piętrowe a to spora inwestycja:baffled:

te są super ma moja znajoma CHICCO KOJEC LÓŻECZKO SPRING TURYSTYCZNE 4KOLORY (985490543) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry