reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka dla maluszków i ich mam

Natt to teraz sanki dla trojaczków będzie musiała chyba szukać:-D

a nam przyszedł śpiwór do wózka, pasuje idealnie, zoabaczymy jak to będize jak młoda w kombinezon wsadze:-)
 
reklama
Kiedyś był temat o ściaganiu prze dzieci rękawiczek, więc wkleję takie co mi się podobają, i chyba sa nieściągalne:
Rękawice Stonz Kropka brąz | ODZIEŻ | Dla Dzieci | Pieluszki Wielorazowe | Pieluchy Ekologiczne | Chusty | Nosidła
A wogóle weszłam żeby pokazać jakie cudo kupiłam dla Jagody na dłuższe wyjazdy i dłuższe wypady do znajomych:
Potette PLUS Fold Away Travel Potty & Trainer - Blue : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop
Jeszcze nie doszło, ale mam nadzieję że się sprawdzi, bo zawsze mamy kłopot jak jestesmy u znajomych i Jagodzie chce się siku. Nie chce usiąść na dorosły nocnik za Chiny ludowe, a nie zawsze bierzemy nasz domowy. Ostatnio jak bylismy na 4-ro godzinnych zakupach, też nie chciała uzyć nocnika z toalety dla dzieci, więc cały czas trzymała, aż zrobiła w domu. Oby się do tego przekonała.
 
Fajny tem nocnik,widziałam tez w naszym mothercare i pewnie tez sobie taki sprwimy bo bardzo mi sie podobał. No ale najpierw opanujemy sztukę sikania poza pieluchę a potem bedzie ekskluzywny nocnik:)
 
Melduję że nocnik dotarł, i stary właściwie poszedł w odstawkę. Mała siedzi na naszej ubikacji i nie chce wogóle słyszeć o swoim zwykłym nocniczku!
 
Dziewczyny mam do sprzedania za małe pieniądze buciki zimowe Bartek r. 21 różowe, skórzane, ocieplane wełną. Są oczywiście używane ale w dobrym stanie i może komuś są jeszcze potrzebne...
 
zylcia - idz na gielde na BB albo na pazdziernik-listopad 2009 - nasze dziewuszki maja juz chyba wieksze stopki... moja potrzebuje 22-23
 
reklama
Do góry