reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszków i ich mam

o matko...to tylko mojej Moni stopki w takim tempie rosna? swego czasu miala jedna z mniejszych stopek wsrod sierpniowek i nigdzie nie moglam dostac butow w rozmiarze 17 a teraz panna smiga w kapciochach 21/22 :szok:
 
reklama
niekoniecznie Rubi, moja nosi paputki rozm 20 więc kozaczki 21 byłyby ok ale mam dla niej zimowe butki...
moja tez nosi 20,a kozaczki mamy i 20 i 21

o matko...to tylko mojej Moni stopki w takim tempie rosna? swego czasu miala jedna z mniejszych stopek wsrod sierpniowek i nigdzie nie moglam dostac butow w rozmiarze 17 a teraz panna smiga w kapciochach 21/22 :szok:
ty szukałaś 17 a ja jeszcze mniejszych,bo 16 i nawet kilka par mam w domku
 
Efe - wysłałam PW


A to są te buciki
p1030001jc.jpg
 
Ostatnia edycja:
Monia miała długo malusia stópke ale faktycznie rosnie jej szybko i skokowo :-) jak kiedys jej tydzien w zlobie nie bylo to pierwszego dnia po powrocie okazalo sie paluszki wystaja z bucika :-(
teraz po swietach tez jej musialam nowe dac.... w sumie od wrzenia ma juz chyba czwarte kapcioloe..od 18 do 21... no a zimowe mam 22 i chyba jeszcze dokupie 23 na wszelki wypadek bo nie wiadomo jak dluga zima bedzie...
 
reklama
dziewczyny któraś kiedyś pytała jak czyścić rurkę w bidonach Canpola (chyba Izabela? ) - otóż u nas sprawdza się to: drut do robienia na drutach, na szpikulec pół wacika kosmetycznego i przeciągnąć kilka razy przez całą słomkę:) jak nowa:)
[nie pamiętam czy to w tym temacie było poruszane, nie moge teraz znaleźć]
 
Do góry