reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszków i ich mam

reklama
ja na szczęście jak zamawiałam wózek 2w1 to razem ze śpiworkiem i przymierzałam już, że pasuje do naszej spacerówki również, więc z głowy; tylko mój na polarku jest, nie na wełnie;
 
tak mają.
my swój sprzedałyśmy z poprzednim wózkiem,ale teraz kupuję trochę inszy do sanek. bardziej taki szczelny.
do wózka mamy taki z kompletu i owijamy porządnie w koc:)
 
mnie tez czeka zakup śpiworka ale ze nie bardzo moge owczą wełnę to raczej kupie polarowy np. taki Śpiwór Śpiworek polarowy wózek, fotelik, sanki (1344493485) - Aukcje internetowe Allegro ino on jest krótszy :-( boje sie ze te 85-90 cm to mało bedzie na taka duzą Monię... musze dzis wymierzyc wózek...

Rubi patrząc po zdjęciach gdzie jest otór na pas między nogami to myśle że Monia bedzie miała mało miejsca na nóżki, no chyba że ją po turecku posadzisz :-D
 
Rubi patrząc po zdjęciach gdzie jest otór na pas między nogami to myśle że Monia bedzie miała mało miejsca na nóżki, no chyba że ją po turecku posadzisz :-D

wiesz...tez tak sobie pomyslałam i kupiłam większy...110cm... zamontowałam, upociłąm sie przy przeciagnaiu pasów, wsadzilam Monie, pozapinałam i luzik... rano jak do złobka jechałysmy to zonk... Monia w kombinezonie i nie mogłam jej w pasy wcisnac :-( musze teraz podumac jak te szelki wydłuzyc albo zamontuje takie niezalezne...
no ale ze spiworka jestem bardzo zadowolona ;-) a mam taki - czekoladowy - Śpiwór śpiworek do wózka 4 W 1- OKAZJA SKLEP! (1333321919) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Do góry