reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszków i ich mam

reklama
Od tego czytania i gadania o prasowaniu znowu się wzięłam za nową stertę. I jeszcze to na nowo poukładam w komodzie bo mi się obecny układ nie podoba. Mój się śmieje, że do porodu tak będę te ciuszki przekładać. No ale co? Jak mi się chce?!
 
a mysle,ze prasujac zelazkiem na pare to ta para i tak przesiaka to ubranko ''na wylot''ze tak to ujme wiec bez roznicy czy na prawej czy na lewej...:sorry2:W ogole juz sam fakt,ze prasuje uwazam za wystarczajacy,bo znam mamusie,ktore nie prasowaly wcale...:sorry2:

Wychodzę z dokładnie takiego samego założenia :-)
 
Ja też poprasowałam Małej wszytko na lewej i prawej stronie :)
Ja też tak samo mam poprasowane -Już nie mogę się doczekac -ciągle wyciągam te malutkie ciuszki i ogladam ,chociarz sa już zapakowane do szpitala .Dokladam pewnie już tych body jest 8szt,a kaftaników 6 ale śpioszków mam 2 szt i cienki 1 pajacyk -martwie sie ,że za malo spiochów mam -
 
Ja kupiłam całą wyprawkę, bo myślałam, że od nikogo nic nie dostane. Teraz mam tyle ciuszków, ze obiawiam się, że w większości mała nie zdązy ani razu wystąpić :dry::baffled::-(
 
kaftaników dostałam jeszcze trochę od rodzinki, takich kopertowych (nie miałam ani jednego dotąd), za to śpioszków mam tylko 3 pary; ale nie będę dokupywać, przynajmniej na razie; za to pajacyków za trzęsienie;
 
Ja wole kaftanik albo body i spioszki. Pajacyk zalezy jak rozpinany jak na calosci to ok ale jesli trzeba przez glowe przekladac to masakra
 
reklama
Do góry