reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszków i ich mam

Właśnie skończyłam prasować kolejna partię ubranek i już się załamuje jak widzę całą suszarkę kolejnych ciuszków które będe musiała prasować jutro :baffled:
Dziewczyny czy Wy prasujecie te ubranka po lewej czy po prawej stronie??
Bo ja prasuje po obu stronach :tak:
A tak w ogóle to cały czas trzeba będzie tak prasować czy tylko dla noworodka??

P.S. A prześcieradełka na gumce to już w ogóle kiepsko sie prasuje :baffled:

Ciuszki prasuje po prawej stronie, no chyba że są jakieś aplikacje, to po lewej. Prześcieradło mam frotte, wyprałam je w 60 stopniach i nie planuje już prasować.
Zresztą myślę, że jak dzieciaczki będa większe to już nie będziemy takie ostrożne i nie będziemy wszystkie prasować.

Wreszcie dzis dokupilam reszte ciuszkow do wyprawki dla malej.....oprocz kocyka.....bo w sklepie zbraklo....:szok:.....nowa dostawa w sierpniu....moze zdaze jeszce kupic,ale bede musiala sie drugi raz fatygowac,a juz mi tak ciezko sie ruszac w dalsze trasy....a mojemu to sie boje tego zlecic,bo jak on kupi to nie wiem czy sie bedzie nadawac ....hi,hi.....nie zna sie biedak.
Jak dla Gosi posciel kupowal,to w takich kolorach ze myslalam ze sie zaplacze jak to zobaczylam,wiec teraz wole sama.....:laugh2::laugh2::laugh2:

Doskonale Cię rozumie. Ostatnio byłam na targu po warzywa i mój mąż zobaczył kocyk. Był koloru czerwono zielonego :baffled:, a pościel dla małej mam morelową. Poza tym koc wielkości 160x200 i on się dziwi dlaczego ten koc mi nie odpowiada... :sorry2::shocked2:
 
reklama
Ciuszki prasuje po prawej stronie, no chyba że są jakieś aplikacje, to po lewej. Prześcieradło mam frotte, wyprałam je w 60 stopniach i nie planuje już prasować.
Zresztą myślę, że jak dzieciaczki będa większe to już nie będziemy takie ostrożne i nie będziemy wszystkie prasować.



Doskonale Cię rozumie. Ostatnio byłam na targu po warzywa i mój mąż zobaczył kocyk. Był koloru czerwono zielonego :baffled:, a pościel dla małej mam morelową. Poza tym koc wielkości 160x200 i on się dziwi dlaczego ten koc mi nie odpowiada... :sorry2::shocked2:

No dokladnie to cos tak jak moj....hi,hi.....
 
Mi się wydaje że raczej po lewej stronie powinno się prasować bo to dotyka bezpośrednio malucha :tak:
Bo to chyba nie o to chodzi żeby dzidzia nie miała pogniecionych ubranek tylko żeby wysoką temperaturą jakby wyparzyć bakterie :-)
..ale mogę się mylić :zawstydzona/y:
 
Mi się wydaje że raczej po lewej stronie powinno się prasować bo to dotyka bezpośrednio malucha :tak:
Bo to chyba nie o to chodzi żeby dzidzia nie miała pogniecionych ubranek tylko żeby wysoką temperaturą jakby wyparzyć bakterie :-)
..ale mogę się mylić :zawstydzona/y:
nigdy na lewej nie prasowałam,a juz dwójke odchowałam i nic im nie było
 
ja prałam na lewej i prasowałam na lewej :tak: później nie wiem czy będę mieć na to czas i ochotę, może obejdzie się bez prasowania
a prześcieradła na gumce nie prasowałam, bo niby jak, no i nie przesadzajmy tak z tym prasowaniem :tak::-)
 
ja prałam na lewej i prasowałam na lewej :tak: później nie wiem czy będę mieć na to czas i ochotę, może obejdzie się bez prasowania
a prześcieradła na gumce nie prasowałam, bo niby jak, no i nie przesadzajmy tak z tym prasowaniem :tak::-)
zgadzam sie,potem to juz wcale nam sie nie bedzie chciało tak bardzo tego wszystkiego prasować
 
ja poki co :-p prasuję wszystkie ciuszki synka i na lewej, i na prawej stronie. Wszak nadgorliwosc nie jest dobra, ale tak, jak dziewczyny piszą, z czasem odechce mi sie takiego ceregielenia :-D
 
No ja pralam i prasowalam na prawej...i to podwojnie:cool2:bo pierszy raz taka madra bylam,ze wypralam w zwyklym proszku a jak sie tu doczytalam,ze raczej powinnam w specjalnym dla dzidziusiow to pralam raz jeszcze:shocked2:a mysle,ze prasujac zelazkiem na pare to ta para i tak przesiaka to ubranko ''na wylot''ze tak to ujme wiec bez roznicy czy na prawej czy na lewej...:sorry2:W ogole juz sam fakt,ze prasuje uwazam za wystarczajacy,bo znam mamusie,ktore nie prasowaly wcale...:sorry2:
 
reklama
A ja miałam nie prać w specjalnym proszku i nieprasować ale jak już kupiłam małe pudełko Dzidziusia, żeby uprać pościel, to musiałam coś z nim zrobić i tak mam wszystko wyprane. No i poprasowałam, ale to bardziej z nudów i oczekiwania na Małą. I powiem szczerze że te małe ciuszki to się przyjemnie prasuje po prostu:-D
 
Do góry