reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszków i ich mam

reklama
A o co chodzi z tymi dziwnymi rozmiarami czapeczek?? :szok:
Ja mam czapeczki rozm. 56 :tak:
Karincia masz w rozmiarze pewnie noworodka bo jesli to by byl obwod glowki to dla 10tka:-DNoworodek ma obwod glowki donoszony oczywiscie ok 32-38 cm i takie tez sa ich rozmiarowki. Kuba jak sie urodzil mial obwod glowki 34 a Mateusz 38. Wiec teraz mysle ze te minimum 38 musze miec a ze wyprawke mam na 62 to i czapeczka bedzie dobra:-D
 
dziewczyny, a czy wkładek laktacyjnych używa się ciągle w czasie kiedy się karmi? czyli np. przez rok?:eek:czy tylko przy początkach karmienia?

pewnie to sprawa indywidualna bardziej no ale może da się określić jakieś ramy czasowe co do tego:-p
 
dziewczyny, a czy wkładek laktacyjnych używa się ciągle w czasie kiedy się karmi? czyli np. przez rok?:eek:czy tylko przy początkach karmienia?

pewnie to sprawa indywidualna bardziej no ale może da się określić jakieś ramy czasowe co do tego:-p
Ja miałam taką ilość pokarmu, że musiałam chodzić przez cały okres karmienia - co zresztą spowodowało, że odstawiłam Anielkę jak miała 10 m-cy - bo przyszło kolejne lato i ja miałam już dość tych wkładek :baffled:
 
dziewczyny, a czy wkładek laktacyjnych używa się ciągle w czasie kiedy się karmi? czyli np. przez rok?:eek:czy tylko przy początkach karmienia?

pewnie to sprawa indywidualna bardziej no ale może da się określić jakieś ramy czasowe co do tego:-p

Obserwując koleżanki widze, że dopóki karmią, noszą wkładki, więc nie wykluczone, że i z nami będzie podobnie...
 
Właśnie skończyłam prasować kolejna partię ubranek i już się załamuje jak widzę całą suszarkę kolejnych ciuszków które będe musiała prasować jutro :baffled:
Dziewczyny czy Wy prasujecie te ubranka po lewej czy po prawej stronie??
Bo ja prasuje po obu stronach :tak:
A tak w ogóle to cały czas trzeba będzie tak prasować czy tylko dla noworodka??

P.S. A prześcieradełka na gumce to już w ogóle kiepsko sie prasuje :baffled:
 
Właśnie skończyłam prasować kolejna partię ubranek i już się załamuje jak widzę całą suszarkę kolejnych ciuszków które będe musiała prasować jutro :baffled:
Dziewczyny czy Wy prasujecie te ubranka po lewej czy po prawej stronie??
Bo ja prasuje po obu stronach :tak:
A tak w ogóle to cały czas trzeba będzie tak prasować czy tylko dla noworodka??

P.S. A prześcieradełka na gumce to już w ogóle kiepsko sie prasuje :baffled:
no ja juz wiekszosć wyprałam i wyprasowałam zeszłym tygodniu,ale tylko po prawej stronie i ja z regóły tylko do jakiegoś czasu prasuje,a potem juz tylko to co konieczne
 
Wreszcie dzis dokupilam reszte ciuszkow do wyprawki dla malej.....oprocz kocyka.....bo w sklepie zbraklo....:szok:.....nowa dostawa w sierpniu....moze zdaze jeszce kupic,ale bede musiala sie drugi raz fatygowac,a juz mi tak ciezko sie ruszac w dalsze trasy....a mojemu to sie boje tego zlecic,bo jak on kupi to nie wiem czy sie bedzie nadawac ....hi,hi.....nie zna sie biedak.
Jak dla Gosi posciel kupowal,to w takich kolorach ze myslalam ze sie zaplacze jak to zobaczylam,wiec teraz wole sama.....:laugh2::laugh2::laugh2:
 
Witajcie
Ja tez poprasowalam wczoraj cala sterte ubranek a dzis czeka mnie kolejna
Ja rowniez prasuje jak Piwonia po prwej stronie chyba ze ubrank0o ma jakies dekoracje typu prasowanka aplikacje to wtedy prasuje po lewej zeby nie zniszczyc
Ale czy ma znaczenie prasowanie po ktorejs ze stron ???
Nigdy sie nad tym nie zastanawialam.
 
reklama
ja prasowałam tylko po lewej - po prawej mi się już nie chciało:zawstydzona/y:

a po lewej dlatego, że to ta strona bedzie do ciałka dzidzi dotykać i zeby była miekka no i moze jakoś odkażona? nie wiem może to gorąco żelazka coś tam daje...

aleee pewnie gdybym nie wyprasowała po tej lewej to też by sobie niunia poradziła, mam nadzieje, że twarda dziewucha będzie:-D
 
Do góry