reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszków i ich mam

uuufff to ja mam ich właśnie najwięcej(tych bez nogawek i z krótkim lub bez rekawka) i sobie myslałam czy niepotrzebnie moze tyle kupiłam, no to dobrze sie składa;-)
 
reklama
Dziewczyny a czy Wy macie kupione parasolki do wózków?? :tak:
Ja nie mam i nie zamierzam kupować. W sumie lato już się powoli kończy, a do tego nie wiadomo kiedy urodzę. Czuję, że to juz blisko, ale jak blisko to sie okaże. Poza tym, jeśli na początku będę wychodziła na spacerki to raczej popołudniu, kiedy juz nie będzie takiego słońca i do parku, gdzie jest dużo drzewek i cienia.
 
Karincia ja nawet wózka nie mam:baffled:
Męża bratowa ma m dać ale dopiero po 15 sierpnia ale jak mały bedzie wcześniej już to co na spacer nawet z im nie wyjdę:no:
Malinka ja tez nie mam wózka i nawet niewiem kiedy bedzie bo trzeba sie ruszyc,żeby zamówić bo i tak czas oczekiwania jest 2 tygodnie,a na razie inne rzeczy kupujemy

a co do parasolki to ja nie kupuje,bo lato sie kończy wiec bezsensu
 
ja na wyjście biorę pajacyk, czapeczkę, body, ewentualnie skarpetki, kocyk też będzie jak by było zimno :tak: ciuszki biorę w rozmiarze 56 i 62
w sumie to potrzebuję dziecko tylko przetransportować ze szpitala do auta i z auta do domu, więc nie ma sensu dzieciaczka tak grubo ubierać :-)

Mam dokładnie taki sam komplecik przyszykowany w rozmiarze 56. Również podróż do domku odbędziemy autkiem, gdzie można podjechać pod same drzwi porodówki i samą klatkę schodową :-D

Dziewczyny a czy Wy macie kupione parasolki do wózków?? :tak:

Była w zestawie, więc posiadam takową :tak:
 
Dziewczyny ale parasolka do wózka nie jest na lato, tylko żeby chronic przed rażącym słońcem nawet zimą :tak:
A zresztą zima to nawet chyba bardziej słoneczko razi :-)
 
reklama
Dziewczynki a jak z czapeczkami,jaki rozmiar brałyście 36 czy 38 bo już sama nie wiem?:eek:

Dobre pytanie, bo nawet nie wiem... Sprawdziłam i...:-D
Spakowałam dwie czapeczki (na wyjście). Jedna 36, druga 38-40 :tak:

KARINCIA ja nie mam parasolki ale mam taki daszek przeciwsłoneczny (jest na końcu strony):
teutonia sklep internetowy, wózki dziecięce PRAMS
i u mnie się sprawdził rewelacyjnie - nie trzeba kombinować z ustawianiem- tak jak jest to z parasolką

Sprytne ;-)
 
Do góry