reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszków i ich mam

Laktator jest firmy babyono


Znajoma ktora go uzywala mowila ze byla z nigo bardzo zadowolona wiec postanowilam jej posluchac i w dodatku byl to jeden z tanszych :-)​

Koleżanka miała ale ręczny i przestrzegała mnie przed kupnem. Podobno całe powietrze pompowane uciekało z boku zamiast ssać mieczko, ale elektryczny myśle, że spełni Twoje oczekiwania.
 
reklama
Fotki na pewno będą...
Najpóźniej jutro, bo dziś nie wiem czy już składać mój będzie od razu ...
Wystarczy mi fakt, że powiedział, że pojedziemy dziś po nie :)))
 
Dziewczyny mam dylemat....wiem że o tym gdzieś pisałyście ale nie mogę znaleźć gdzie:confused2:
Nie wiem jakie ciuszki wziąć na wyjście maluszka z szpitala:sorry: wiem że najlepiej na cebulkę żeby w razie jak będzie gorąco to można zdjąć coś,ale siedzę dziś od rana w tych ciuszkach i zgłupiałam nie wiem co mam zapakować-chce to robić teraz bo mój to w ogóle nie będzie wiedział co ma mi przywieść a tak to już będzie miał naszykowane.A myśle że rozmiar 56 będzie ok co???
Pomóżcie proszę.....:sorry:
 
Ostatnia edycja:
Ja mam spakowene bawełniane spioszki ,body i kaftanik w razie gdy będzie zimno to jeszcze kocyk cieniutki i rożka mam a jak upał to zobaczę może tylko skarpetki i body i przykryję rożkiem ,albo body i śpioszki i niczym n ie bedę nakrywać;-)
Ciężko jest ubierać maluszka ja zawsze z małym miałam problem i na wszelki wypadek woziłam ze sobą dodatkowe ubranka w torbie i oczywiście kocyk czy kołderkę;-)
 
Malinka, ja mam body z krótkim rękawkiem i cienki pajacyk- wersja na gorące dni.
Na nieco chłodniejsze - to co wyżej plus średniej grubości półśpioszki i a'la kaftanik-bluzeczka
Gdyby było zimno to zamiast półśpiochów i kaftanika mam ciepły dresik.
Do tego zawsze można przykryć kocykiem. Wydaje mi się, że to wystarczy. Też mam juz wszystko poszykowane, popakowane w woreczki i opisane dla mojego męża, żebym nie musiała się stresować, że przyniesie nie to co trzeba:-D
 
ja również biorę krótkie i długie body, pajacyk, skarpetki i pewnie jakiś kaftanik i bluzę cieplejszą, ale jeszcze nie wybrałam konkretnych rzeczy; czekam do czwartku, aż skończymy 37 tydzień, wcześniej mała ma zakaz wykluwania się;-)
acha, jeśli chodzi o rozmiar, biorę 56


a, jeszcze się zastanawiam nad jednym - ponoć dziecko na noc dobrze ubierać np. w sam pajacyk na gołe ciałko (jak w piżamkę), żeby odróżniało porę dnia od nocy; ale w szpitalu to chyba nie obowiązuje, tylko ubieramy na cebulkę jak za dnia, tak? jak było u Was?
 
Ostatnia edycja:
A ja moje drogie mam naszykowany bawelniany pajacyk na cieplejszy dzien a welurowy pajacyk na chlodniejszy dzien do tego body i bawelniana czapeczka
Mysle ze bedzie dobrze
I rozmiar tez oczywiscie 56
 
reklama
ja również biorę krótkie i długie body, pajacyk, skarpetki i pewnie jakiś kaftanik i bluzę cieplejszą, ale jeszcze nie wybrałam konkretnych rzeczy; czekam do czwartku, aż skończymy 37 tydzień, wcześniej mała ma zakaz wykluwania się;-)
acha, jeśli chodzi o rozmiar, biorę 56


a, jeszcze się zastanawiam nad jednym - ponoć dziecko na noc dobrze ubierać np. w sam pajacyk na gołe ciałko (jak w piżamkę), żeby odróżniało porę dnia od nocy; ale w szpitalu to chyba nie obowiązuje, tylko ubieramy na cebulkę jak za dnia, tak? jak było u Was?

u nas w szpitalu jest takie oblężenie i gorąco ,że noworodki ubierane sa tylko w body ,skerpetki i owijane w rożki.Tylko po kompieli wymieniaja na czyste;-)
 
Do góry