reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszka

Zerknęłam sobie na olx z moich okolic i wózki 3:1 czy 2:1 są w przystępnych cenach. Już od 350 można kupić z fotelikiem. Za 500-600 są już bardzo fajne. :) Ja kupię używany. Wiecej dzieci nie planuję, a takie wielkie koromysło i tak posłuży z rok, bo potem przerzucę się na lekką parasolkę. :)
Ja tez mam taki plan kupić uzywany najpierw a potem lepsza spacerowke bo czuje ze spacerowka z 3w1 nie będzie za dlugo uzywana
 
reklama
Wózek będziemy kupować nowy, ale po Nowym Roku.

Musimy jeszcze dokupić łóżeczko, materac, przewijak, wanienkę, kocyki etc. i komodę. Marzy mi się fotel do karmienia, ale nie wcisnę go do naszego małego mieszkania... Część ubranek dostaniemy :) dostaliśmy już dwa worki różnych zabawek i sądzę, że o to się nie będziemy martwić :)

Zastanawiam się nad porządnym laktatorem...Generalnie odkładamy już na wyprawkę, bo inaczej to będzie bankructwo...
 
Hmmm, dawałam radę bez laktatora lata temu. I teraz pewnie dam radę.

Zamierzam kupić minimalne minimum. Koleżanka obkupiła się, a większości rzeczy nawet raz nie użyła. Sporo to "niezbędne" gadżety. ;)
 
Hmmm, dawałam radę bez laktatora lata temu. I teraz pewnie dam radę.

Zamierzam kupić minimalne minimum. Koleżanka obkupiła się, a większości rzeczy nawet raz nie użyła. Sporo to "niezbędne" gadżety. ;)
Dlatego staramy się nie szaleć :) laktator dzieli kobiety:) pewnie zamówię go tuż przed porodem :) ale od 2-3 miesiąca planuję wyjścia z domu :)
 
Co do laktatora to prostu przystawiałam często dziecko i czesto zmieniałam piersi. :)
W nawale lekko ręcznie nadmiar odciągałam, tak aby aby. Pewnie laktator to super sprawa, ale mam tyle sprzętów domowych, że nie ogarniam. I dojdą nowe z wyprawki. :) Do niezbędności laktatora nie jestem przekonana. Natomiast jak ktoś chce, jestem jak najbardziej za. Po prostu mi nie był potrzebny. :)
 
Ja szukam kogos kto mi uszyje kołderki i poduszki z Minky i bawełny ;-) bo zwykłych kołder jakoś wcale nie używamy..
Tylko musze tez poznac płeć żeby wiedziec w jakiej kolorystyce.
Chce komplet dla córy i komplet dla drugiego dzidziolka ;-)

A tak to musze kupic ochraniacze modułowe na łóżko bo pamiętam że córa o szczebelki sie obijała a nasz ochraniacz sie popsuł.
No i karuzela do lozeczka bo tez sie popsula.. jeszcze jakas zawieszka do smoka bo mi się połamały, i ze dwa ręczniki. No i jak chłopak to ciuszki od A do Z :p
 
Co do laktatora to prostu przystawiałam często dziecko i czesto zmieniałam piersi. :)
W nawale lekko ręcznie nadmiar odciągałam, tak aby aby. Pewnie laktator to super sprawa, ale mam tyle sprzętów domowych, że nie ogarniam. I dojdą nowe z wyprawki. :) Do niezbędności laktatora nie jestem przekonana. Natomiast jak ktoś chce, jestem jak najbardziej za. Po prostu mi nie był potrzebny. :)
Ja mam ręczny i przy nawale mnie ratował tak to mało używałam bo szybko na mm przeszlismy ;-)
 
reklama
Ja szukam kogos kto mi uszyje kołderki i poduszki z Minky i bawełny ;-) bo zwykłych kołder jakoś wcale nie używamy..
Tylko musze tez poznac płeć żeby wiedziec w jakiej kolorystyce.
Chce komplet dla córy i komplet dla drugiego dzidziolka ;-)

A tak to musze kupic ochraniacze modułowe na łóżko bo pamiętam że córa o szczebelki sie obijała a nasz ochraniacz sie popsuł.
No i karuzela do lozeczka bo tez sie popsula.. jeszcze jakas zawieszka do smoka bo mi się połamały, i ze dwa ręczniki. No i jak chłopak to ciuszki od A do Z :p
Nie pamietam kto, ale mama jedna z naszych ;) szyje takie cudeńka. Może potem się ogłosi, bo chyba miała krucho z czasem.
Zawsze można zrobić neutralne kolorki, soczyste jakieś.
Szczebelki to była moja zmora, teraz kupuję regulowane łóżeczko turystyczne.
Będę nie tylko najstarszą mamą na wątku, ale i najbardziej wyrodną. Życie ;) :p
 
Do góry