reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA - czyli rzeczy potrzebne dla dzidzi i mamy ;)

2352850338.jpg kurcze śliczny, miałam nie kupować staników, bo mam po Kubie 4....ale marzył mi się taki usztywniany, a nie takie worki na ziemniaki:( i chyba się skuszę:-)
 
reklama
kasia ja do szpitala biorę:
body z dlugim plus polspiochy do tego (dwa takie komplety)
dwa komplety- spiochy plus kaftanik i do tego koszulka
i dwa pajace i do tego body badz koszulka:tak:
jak rodzilam Kubę to bralam glownie komplety (spiochy plus kaftanik z koszulka) ale jakos wygodniejsze dla mnie pozniej byly pajace i polspiochy wiec teraz mam ich wiecej:tak:

klusia rzeczywiście śliczny:tak:
 
Monika, polaa dziękuję :-) chyba macie rację że bezpieczniej wziąć więcej do wyboru bo w końcu i tak się to wszystko zabierze tylko ciekawa jestem czy tam ktoś się przejmuje i szanuje takie rzeczy :baffled:
 
Ja Monice do szpitala z ubranek zapakowałam:
1: komplet na po urodzeniu - body z krótkim plus pajacyk z długim i czapeczka bez wiązania
2: na dzień - 3x kompleciki body plus śpiochy
3: na noce 3x pajacyk z długim rękawkiem
4: dodatkowo w razie czego - dodatkowe body z krótkim i z długim rękawkiem, dwie czapeczki, 2 pary skarpeteczek, dwa rampersy...

Ale Szymkowi pamiętam zakładałam po dwa dni to samo, bo takie maluszki to przecież nie brudzą...

do tego w torbie Moniki mam dwie pieluchy tetrowe, jedną flanelową, kocyk, ręczniczek z kapturkiem, butelki, smoczki, laktator.
 
mamy dziewczynek
macie przygotowany rozmiar 56?
62 chyba za duży?

Napisałam dziewczynek:), bo wydawało mi się, że rodzą się mniejsze, ale na początku to chyba nie ma znaczenia...:-)
 
Ostatnia edycja:
JA mam na razie przygotowany tylko ten najmniejszy rozmiar i mam nadzieję go "wynosić", bo te maleńkie ciuszki są naprawdę śliczne :tak:
 
Szymek urodził się 51 cm, 3080 i topił się w 56 ;P no ale to było w 36 tc. Monika jest mniejsza niż Szymek, i pewnie też od razu w 56 wskoczy. 62 to duże na takiego maluszka, chyba że się naprawdę duży urodzi...
 
reklama
Mój Kuba urodził się 53 i chyba były ok. Już zapomniałam jak to z takim maleństwem...a to tylko 3 latka:)
Ten 3 latek własnie czyta bajeczkę tacie :tak:
 
Do góry