reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszka

reklama
Szczerze aż tak się nie zastanawiałam co będzie trzeba kupić. Myślę, że w ogóle skupie sie na tym w drugiej połowie ciąży bo i płeć będzie dużo determinować.
Swoje must have w większości mamy pochowane po młodszym synu. Łóżeczko (tylko nowy materac kupimy), pościele, leżaczek bujaczek, stojak na wanienkę. Każdemu co innego okazuje się niezbędne.
W pierwszej ciąży miałam wózek 3w1 X-lander x-move, ale nie wiem czy nadal pójdziemy x-landery, będę musiała się zorientować co teraz dostępne na rynku:
res_585b6a21b92527ee4db25d6c45588c4b_450x450_g07g.jpg

Z fotelikiem BeSafe Izi Go i fotelik zachowaliśmy więc na pewno będziemy szukać wózek z adapterami do niego:
e019a3894a04b88348187b896ab6

Później kupiliśmy spacerówkę typu parasolka żeby mało miejsca zajmowała i mamy ją do teraz prawie nie używaną, bo u niani na stałe stał x-lander a na krótsze dystanse moje dziecko wybierało zawsze własne nogi. W sumie najbardziej sprawdził nam się na wakacjach :D
eurocart_ezzo_anthracite.jpg
 
Ale planów już [emoji4] my mamy w domu spacerówkę cybexa (balios m). Myślę o kupnie valco teraz dla córki. A czy dokupie gondole do cybex czy pójdzie w świat i kupię coś całkiem innego to będę myśleć później.
Fotelik tylko po crash testach, żadnego z zestawu 3w1 wątpliwej jakości.

Po córce został mi tylk wózek, monitor oddechu, parę sztuk ubranek i wanienka, no i laktator. Reszta do kupienia ale absolutny minimalizm teraz, bo L miała aż za dużo wszystkiego i część sprzedawałam jako nowe.

Co do tego kto płaci. Ja szukam, pokazuje mężowi, i jedziemy wspólnie oglądać i któreś zamawia bez znaczenia które. ;)
 
Tylko ja byłam taka mądra i wszystko po synu rozdalam na lewo i prawo jak Matka Teresa? Nie mam kompletnie nic, zero, wszystko od nowa ..
Wózek mieliśmy Bebetto Luca, byłam bardzo zadowolona, ale teraz planuję kupić jakiś używany,będę szukać fajnych ale w dobrej cenie. Nie widzę sensu kupna znowu nowego wózka, bo później ciężko sprzedać i to za marne grosze.. Pierwsze zakupy zacznę po 1 badaniach prenatalnych, które mamy 27 sierpnia
 
Tylko ja byłam taka mądra i wszystko po synu rozdalam na lewo i prawo jak Matka Teresa? Nie mam kompletnie nic, zero, wszystko od nowa ..
Wózek mieliśmy Bebetto Luca, byłam bardzo zadowolona, ale teraz planuję kupić jakiś używany,będę szukać fajnych ale w dobrej cenie. Nie widzę sensu kupna znowu nowego wózka, bo później ciężko sprzedać i to za marne grosze.. Pierwsze zakupy zacznę po 1 badaniach prenatalnych, które mamy 27 sierpnia
Nie tylko ty! Wydałam wszystko, od fotelika samochodowego po wanienkę. Nawet ciuchów ciążowych się pozbyłam . Na dzień dzisiejszy nie mam nic kompletnie!!!
 
O jaaacie ja jako niedoświadczona nie wiem nic, ale będę podczytywać i prosić o porady nie myśle jeszcze o zakupach,ale zapewne wpadnę w szał później. Mąż zawsze wybiera najdroższe produkty twierdząc że są najlepsze i gdy byliśmy ostatnio w sklepie dziecięcym po prezent pokazał mi wózek za 7tysięcy; będzie Go trzeba przystopować!
 
reklama
Do góry