reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA DLA MALUSZKA

Wlasnie przyszla "bielizna" dla mojego synusia ze sklepu internetowego, najbardziej zakochalam sie w tych malutkich skarpetuniach :)
 
reklama
Ale słodkie ciuszki!

Przedwczoraj zaczełam układać w komódce ciuszki dla maluszka, ale mam ich tyle, że po kilku minutach straciłam koncepcję jak mam je układać ;-) Zdecydowałam, że jak dowiem sie na USG jaka jest płeć dzidzi, to jeszcze raz przebiorę ze względu na kolor, aplikacje, dodatki a później będę układała rozmiarami ;-)
 
Kasiu to ty musisz z wielka tesknota wyczekiwac wiadomosci o plci malenstwa!!! :D Ja na szczescie wiedzialam juz w 19 tygodniu, ale wiesz, na nowym szpitalu jesli masz mozliwosc, jest USG " mercedes posrod USG " jak sie wyrazil Gąciarz. Moze tam sie dzidzia odsloni ? ;D
 
Asia, nawet nie wiesz jak baaardzo chciałabym juz znac płeć dziecka ::)
Co do USG, to zaplanowane mam na 18-go i wierzę gorąco w to, że maleństwo pokaże co nieco ;-)
 
Ja odnośnie poscieli to zamierzam kupić poszewka na poduszkę na kołdrę, baldachim i ochraniacz cena gdzieś widziałam za 100zł muszę znaleźć tą stronę.
http://sklep.petit.pl/go/_info/?id=1552 Tu jest strona z poszewką na poduszkę na kołdrę, ochraniacz, baldachim, kołdra i poduszka w cenie 134zł ale mnie taka kolorystyka nie interesuję
 
Hej mamuśki, u Was zakupy już na całego a ja jeszcze daleko w polu... Mam taki problem, bo kompletnie nie wiem jakie ciuszki kupować i liczę na Wasze rady... Dzidzia planowo pojawi sie w czerwcu, wiec latem... i mój kłopotek polega na tym czy kupować krótkie czy długie rękawki no i grubość tkanin też pewnie jest ważna...
Mam bardzo ograniczone środki... i wolałabym zrobić takie trafione zakupy...
Proszę o jakieś podpowiedzi... :)
 
Magda możesz kupić np. body z krótkim rękawkiem, a kaftanik oczywiście z dłucim. Do tego na chłodniejsze dni jakiś pajacyk. Co do tkanin to maim zdaniem tylko naturalne i delikatne jak bawełna, frota. Ubranka muszą być milutkie w dotyku, bo przecież nasze Maluszki mają bardzo wrażliwą skórę, więc na to zwracam szczególną uwagę.
 
Kasia Kucińska pisze:
Hej mamusie. Są proszki do prania ubranek dziecięcych, a czy są takie specjalne płyny do płukania?
Są, ja kupiłam płyn do płukania Jelp ale niekoniecznie trzeba taki płyn kupować bo niektóre proszki mają już środek zmiękczający (np. Jelp color)
 
reklama
w sobote bylismy na zakupkach i mam juz teraz pieluchy tetrowe, obcinacz do pazurkow, termometr do wody, gruszke do noska, folie ochronna do lozeczka, przescieradlo z gumka, rozek, materac kokos-pianka-kokos, myjki i szczoteczka do wloskow, wanienke ze stalazem, no i laktator avent z 2 butelkami i smoczkami do karmienia naturalnym mlekiem w zestawie. do tego mam przewijak dmuchany z ikei i 2 reczniki z rozkiem.No i ciuszki.kocyki mam juz kupione od dawna a posciel wybrana na necie.juz sie zaspokoilam troche bo jakies leki mialam ze Wy juz macie pare rzeczy z wyprawki a ja nic i jakos mi nieswojo bylo ze niby nie zdaze kupic zanim urodze hihihi
jeszcze wielu rzeczy nie mam min dla mnie koszuli do szpitala nowej, majtek jednorazowych itd ale to jeszcze kupie :D
no i najwazniejsze to jeszcze nie ma wozka i lozeczka ale lozeczko juz wybrane :)
 
Do góry