reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA DLA MALUSZKA

My juz tez trohe kupilismy: lozeczko, wozek, wanienka, przewijak, lakator Abent Isis z 2 butelkami, sterylizator tez z dwiema butelkami, podgrzewacz, pieluszki tertrowe i flanelowa i pampersy, ceratka, majtki jednarozawoe dla nie i wklady bella, nozyczki do pzanokci, szcoteczka i grzebien do wlosow, kocyk, reczniki kapielowe, mydelko, krem do twarzy na kazda pogode, sudocrem, waciki, patyczki do uszu, termometr wielofunkcyjny, oslonki piersi, karuzela, chusteczki nawilzone,aspirator frida.

Jeszcze zostala cyfrowa niania z monitorem snu, lezaczek bujaczek, posciel i wklad, stelaz do wanienki i pare innych juz mniejszych rzeczy, no i apteczne rzeczy.
A z praniem i prasowaniem to poczekam do polowy-konca maja.

Dziewczyny w co ubieracie Malucha na wyjsce ze szpitala: body z krotkim rekawem plus pajacyk i czapeczka, czy jeszcze jakis letni kombinezon?? bo nie mam pojecia...
 
reklama
A jeszcze mi sie przypomnialo ze do kapieli kolezanka polecila mi:
Balneum Hermal

Natłuszczający leczniczy olej do kąpieli do
● suchej skóry
● podrażnionej, lekko swędzącej skóry
● stosowany także w pielęgnacji skóry noworodków
Zawiera olej sojowy, uzupełniający ubytek tłuszczu w skórze i utrzymujący jej wilgotność.
 
nie no laski wy juz gotowe picus glancus:)
a my tylko mamy wanienke ze stelazem,wiadro na brudne pieluchy,oliwke i mydelko.pozatym kupa pluszakow i pieluch tetrowych i az 4 reczniki z kapturkami i pierwsze potrzebne ubranka jak body z ktorkim i dl rekawem i bezrekawow po 2 sztuki.thats it:)aha i 2 obrazki z kubusiem puchatkiem recznie robione przeze mnie:)
noo my wciaz sie wstrzymujemy przed wiekszymi zakupami az do czwartku kiedy to mam kolejne usg i mozliwe ze wtedy dzidzius pokarze co tam ma miedzy nozkami:)
pozdrawiam
 
Sumka, sterylizator kupilam Aventu Express za 308 zl
i podgrzewacz Philipsa - tanszy od Aventu i ma zlaczke do podgrzewania w samochodzie a butelki Aventu pasuja do niego nie pamietam za ile a na stronie calineczki go nie widze. I oczywiscie minus 10% rabatu, bo tam wszystko kupilam na raz.
 
Ło matko !!!!!!! prawie zemdlałam ;D ;D ;D
A tak z zupełnie innej beczki, to jakie kupujecie buteleczki i smoczki dla swoich maleństw, i czy dla noworodków są teraz jakieś specjalne smoczki do butelek, czy te standardowe załączone do butelki.
Wyszłam z wprawy bo nie kupuję teraz wcale prasy dzicięcej i nawet nie wiem co teraz polecają?
 
Poniewaz kupilam laktator AVent to mialam zalaczone dwie buteleczki ze smoczkami antykolkowymi ( noworodki jedna dziurka ) ale na 100% kupie NUK , butelka antykolkowa o baaaaaaaardzo dobrej opinii. Smoczek uspokajajacy mam firmy NUK
 
Dziewczyny, a jakie kosmetyki pielęgnacyjne dla Malucha kupujecie? Mam na mysli - jakiej firmy? Słyszałam, że Johnson bardzo uczula... Chciałabym powoli zrobic zakupy, a szczerze mówiąc dla siebie używam tylko Johnsona i nie znam za bardzo żadnych innych...
 
reklama
To samo słyszałam o J&J... Chwalony jest Nivea. Ja jednak wstrzymam się, bo z reguły w szpitalu dostaje się małą "wyprawkę" jakiejś firmy i będę sprawdzać. Byle to nie był J&J...
 
Do góry